Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

AVENT Philips Laktator mechaniczny Odciągacz pokarmu ISIS

Indeks towarowy: 1944
  0/5   opinie
Producent: AVENT
139,99 PLN
Zestaw zawiera :
laktator ręczny ISIS
1 butelka 125ml ze smoczkiem Mini
1 dysk uszczelniający
1 podstawa/osłona lejka
1 komplet części zapasowych

PRODUCENT PROPONUJE RÓŻNE DODATKI / PROMOCJE DO LAKTATORA, skontaktuj się z APTEKĄ ABY SPRAWDZIĆ, CO JESZCZE DOSTANIESZ W ZESTAWIE ! często są to artykuły AVENT o dużej wartości!

Charakterystyka
Nowy, mechaniczny laktator AVENT ISIS bez dodatku bisfenolu (0% BPA) wspomagający kobiety karmiące piersią.

Zalety laktatora AVENT ISIS
Mleko matki jest jednym z najcenniejszych darów, jaki można ofiarować dziecku. Właśnie dlatego firma Philips AVENT stworzyła kompletną linię laktatorów wraz z akcesoriami, aby wspomóc mamy karmiące piersią i wydłużyć okres karmienia naturalnego, jak najdłużej dostarczając maluchowi zdrowy pokarm. Laktator AVENT ISIS zyskał uznanie wśród mam i lekarzy, którzy zwrócili szczególną uwagę na ergonomiczny kształt lejka, który sprawia, że laktator jest delikatniejszy i bardziej skuteczny niż inne.

Idealny wybór dla mam, które chcą odciągać pokarm szybko i cicho
Wszystko zaczęło się od ręcznego laktatora ISIS, jednego z najbardziej rewolucyjnych laktatorów na świecie i pierwszego, który stymulował naturalny wypływ mleka, podobnie jak podczas karmienia piersią. Przyrząd ten jest nie tylko chwalony przez mamy i lekarzy za swój ergonomiczny kształt — dowiedziono klinicznie, że skutecznością dorównuje szpitalnym laktatorom elektrycznym. Przy czym jest oceniany jako znacznie wygodniejszy i przyjemniejszy w użyciu.

Jak działa nakładka masująca
Laktator ręczny ISIS jest wyposażony w opatentowaną nakładkę masującą, która jest stosowana we wszystkich laktatorach Philips AVENT. Miękka silikonowa membrana składająca się z pięciu płatków, delikatnie masuje okolicę sutka w czasie pompowania, co stymuluje odruch wypływu pokarmu. Wywierając minimalny nacisk na rączkę znajdującą się dokładnie pod palcami, można w prosty sposób i w dowolnym momencie zmienić siłę ssania. Pozwala to odciągnąć więcej mleka w krótszym czasie i w bardziej wygodny sposób, niż przy użyciu jakiegokolwiek innego laktatora.

Klinicznie sprawdzony
W niezależnych badaniach klinicznych przeprowadzonych przez najlepszych brytyjskich pediatrów i specjalistów od żywienia niemowląt porównano wydajność laktatora ręcznego Philips AVENT ISIS oraz szpitalnych laktatorów elektrycznych. Opublikowane w piśmie Pediatrics (czerwiec 2001) wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej udowodniły, że matki używające tego laktatora odciągnęły taką samą ilość pokarmu w danym czasie, co kobiety używające szpitalnego laktatora elektrycznego.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl