Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

STOPPOT DUO antyperspirant do stóp, puder 30g

Indeks towarowy: 1789
  0/5   opinie
Skład: -
Seria: -
Producent: PARAFARM
Postać: puder
19,80 PLN
Opakowanie
30 g

Charakterystyka
Pocenie się jest naturalną fizjologiczną funkcją organizmu służącą do utrzymywania właściwej temperatury ciała, jednak nadmierna potliwość jest odczuwana jako uciążliwość zaniżająca standard higieniczny. Wigotna skóra stóp sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii, powstawaniu odparzeń i pęcherzy oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Znane dotychczas preparaty zmniejszające potliwość wymagały dłuższego stosowania i częstego powtarzania zabiegów. Opatentowany produkt Stoppot stał się przełomem w ograniczaniu potliwości stóp.
Stoppot duo to produkt innowacyjny, o opatentowanej formule, jedyny na rynku o tak szybkim i skutecznym działaniu.

Działanie
Stoppot duo to specjalistyczny preparat usuwający nadmierną potliwość stóp w sposób szybki i skuteczny. Jego użycie ogranicza się do jednorazowego zapudrowania stóp na czas 6-8 godzin. Efekt takiego zabiegu najczęściej utrzymuje się przez wiele miesięcy, zwykle wystarczy powtórzyć go 1-2 razy w ciągu roku. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało otwierdzone badaniami klinicznymi.
Badania kliniczne wykazały, że stosowanie pudru Stoppot jest zabiegiem niekłopotliwym, jednorazowym, skutecznym i bezpiecznym. Przy dbaniu o higienę stóp efekt zmniejszenia potliwości często utrzymuje się przez wiele miesięcy po zastosowaniu preparatu.

Dawkowanie
•Wieczorem tuż przed snem dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie.
•Wytrzeć stopy wilgotną ściereczką zbierając nadmiar wody. Skóra powinna pozostać wilgotna aby ułatwić przyklejanie się do niej pudru.
•Wysypać na dłoń połowę zawartości opakowania i dokłądnie rozprowadzić w miejscach o wzmożonej potliwości, czyli na spodniej części stopy oraz między i pod palcami. Pozostałą część pudru zużyć na drugą stopę.
•Ostrożnie założyć na stopy czyste i obcisłe skarpety, uważając aby nie zetrzeć pudru.
•Niezwłocznie położyć się do snu unikając nadmiernego chodzenia.
•Po około 6-8 godzinach dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie i założyć czyste skarpety. Dłuższe działanie pudru może spowodować nadmierne wysuszenie skóry. Osoby o delikatnej skórze powinny skrócić czas zabiegu poniżej 6 godzin.

Przeciwwskazania
Nie stosować preparatu w przypadku ran, otarć, owrzodzeń skóry stóp lub uczulenia.
Nie stosować u dzieci.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl