Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

LH TEST owulacyjny 5 sztuk

Indeks towarowy: lhtest
  0/5   opinie
Producent: HYDREX
Postać: test
20,49 PLN
Opakowanie
5 aluminiowych szczelnie zamkniętych kopertek, w każdej znajduje się: 1 pasek testowy i 1 środek pochłaniający wilgoć

Charakterystyka
Test owulacyjny polecany dla kobiet planujących zajść w ciążę. Skutecznie wyznacza dni płodne u kobiety. Wykrywa hormon LH w ilości równej lub wyższej niż 40 mlU/ml. Dokładny w 99%. Wynik łatwy do odczytania, w czasie 3 minut. LH Test jest szybkim testem paskowym służącym do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 40 mIU/ml. Wykorzystuje on zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety.W opakowaniu LH Test znajduje się 5 testów paskowych, przy pomocy których można wyznaczyć najbardziej płodne dni w cyklu miesięcznym kobiety. Wykonanie badania LH Testem jest proste: polega na zanurzeniu paska testowego w moczu i odczytaniu wyniku, który pojawia się w postaci barwnych prążków w czasie 5 minut.

Sposób użycia

W JAKI SPOSÓB WYZNACZYĆ PIERWSZY DZIEŃ BADANIA
Przed przystąpieniem do badania należy:
określić średnią długość cyklu miesięcznego, która jest równa liczbie dni poczynając od pierwszego dnia krwawienia do ostatniego dnia przed następnym krwawieniem.
Z tabeli zamieszczonej w ulotce testu odczytać ile dni należy doliczyć w kalendarzu od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i w ten sposób wyznaczyć dzień, w którym należy rozpocząć badanie.

JAK WYKONAĆ BADANIE
  • Wyznaczonego dnia zebrać mocz do czystego i suchego pojemnika.
  • Nie wykonywać badania z pierwszego moczu porannego.
  • Dla uzyskania lepszych wyników, każde badanie powinno być wykonane mniej więcej o tej samej porze dnia. Na około 2 godziny przed badaniem należy ograniczyć spożycie płynów.
  • Daty, godziny i wyniki badań przeprowadzanych przez kolejne dni najlepiej notować na bieżąco w tabeli "Grafik wyników badań" zamieszczonej poniżej.
  • Tuż przed wykonaniem badania otworzyć foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Wyjąć pasek testowy chwytając za jego górną część. Zwrócić uwagę, aby nie dotykać palcami pozostałej części testu. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
  • Pasek testowy zanurzyć w badanym moczu do odpowiedniej głębokości - tylko do zaznaczonej linii, nie wolno zanurzać powyżej tej linii.
  • Po upływie 10 do 15 sekund wyjąć pasek testowy z badanego moczu i umieścić go na poziomej powierzchni. Obserwować przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C paska testowego. Odczekać, aż pojawią się barwne prążki.
  • Wynik testu odczytać po 5 minutach od momentu zanurzenia paska testowego w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekać jeszcze 1 minutę.


JAK INTERPRETOWAĆ WYNIK TESTU OWULACYJNEGO
Wynik dodatni
Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama lub silniejsza niż natężenie barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie owulacja pojawi się w ciągu 24 - 36 godzin.

Wynik ujemny
Pojawia się prążek kontrolny C, prążek testowy T jest znacznie słabszy lub w ogóle nie pojawia się. Taki wynik wskazuje, że nie nastąpił wzrost LH i należy wykonać nowe badanie następnego dnia.

Wynik niejednoznaczny
W przypadku, gdy nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się tylko prążek testowy T, wynik testu jest niejednoznaczny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu paskowego.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl