Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

GRIPEX 10 tabletek

Indeks towarowy: 296
  0/5   opinie
Seria: Gripex
Skład: paracetamol + inne
Postać: tabletki
Producent: USP
8,99 PLN
Opakowanie
10 tabletek

Skład
Paracetamol 325 mg
Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg
Bromowodorek dekstrometorfanu 10 mg

Działanie
Gripex działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwkaszlowo.
Inne składniki preparatu Gripex udrażniają przewody nosowe poprzez zmniejszenie przekrwienia i obrzęku śluzówki oraz ilości wydzieliny.

Wskazania
Gripex stosowany jest w przeziębieniu, grypie, stanach grypopodobnych, zapaleniu zatok, bólach głowy, gardła, mięśni i stawów.

Przeciwwskazania
Nie należy przyjmować leku jeśli:
•Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku.
•Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca.
•Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków.
•Podczas leczenia zydowudyną.
•Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Zachować szczególną ostrożność stosując Gripex jeśli:
•Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające alkoholu oraz głodzone stwarza ryzyko uszkodzenia wątroby.
•Ostrożnie stosować u osób z niewydolnością nerek, astmą oskrzelową, nadczynnością gruczołu tarczowego, zaburzeniami snu pod postacią bezsenności.
•W czasie przyjmowania leku nie wolno spożywać alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby.
•Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol.
•Nie należy podawać leku dzieciom poniżej 7 roku życia.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki 3-4 razy na dobę (nie więcej niż 8 tabletek w ciągu doby).
Dzieci 7-12 lat: 1 tabletka 3-4 razy dziennie (nie więcej niż 4 tabletki w ciągu doby).

Działania niepożądane
Mogą wystąpić:
•zawroty głowy, senność, zmęczenie, omamy, reakcje skórne, obrzęk naczynioruchowy, duszność, zwiększona potliwość, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, napad astmy oskrzelowej, nudności, wymioty, zaparcie, bóle brzucha, uszkodzenie wątroby, zaburzenia nastroju, agranulocytoza, trombocytopenia, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa, zaburzenia oddawania moczu lub zatrzymanie moczu.
•U pacjentów wrażliwych obserwowano nieznaczne podwyższenie ciśnienia krwi i przyspieszenie czynności serca.

Interakcje
Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W przypadku równoczesnego stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych, leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.

Informacje dodatkowe
W czasie stosowania leku nie należy pić alkoholu. Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

BIOARON C syrop dla dzieci 200 ml

ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

cena: 1950
cena: 4899
cena: 1610
ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

ocena

FOSIDAL syrop 2mg/ml 150ml

cena: 1390
cena: 6450
cena: 1419
ocena

L'biotica Regenerujący Krem Odżywka DO RZĘS 10 ml

ocena

MŁODY JĘCZMIEŃ, zielony jęczmień, 60 tabletek, Colfarm

ocena

NASIRUS SINUS, na katar i zatoki, 30 tabletek

cena: 1360
cena: 1377
cena: 1006
ocena

NERVOCOL complex, na stres i nerwy, 30 tabletek, Colfarm

ocena

PELAVO KIDS syrop na przeziębienie i grypę, wzmacnia odporność, 120 ml

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

cena: 1188
cena: 2099
cena: 520
ocena

POSTERISAN, maść na hemoroidy, żylaki odbytu, 25 g

ocena

RUTINACEA COMPLETE 90 tabl. + 30 tabl. gratis

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

cena: 2950
cena: 649
cena: 2299
ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

ocena

Zdrovit, LITORSAL, 24 tabletki nawadniające

ocena

ASEQURELLA 20 tabletek

cena: 1750
cena: 1277
cena: 1269
ocena

KELO-COTE sylikonowy żel na blizny 60g

ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

cena: 29800
cena: 1122
cena: 760
ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

ocena

PULNEO syrop 2 mg/1ml 150 ml

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

cena: 1466
cena: 1460
cena: 545
ocena

ACATAR Acti-Tabs 12 tabletek

ocena

ACATAR FAST spray do nosa 20 ml

ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

cena: 1149
cena: 1185
cena: 1249
ocena

ACERIN Cool Fresh Spray chłodzący spray na opuchnięte, zmęczone nogi, 150ml

ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

ocena

ACNEX Krem do skóry trądzikowej, trądzik, zaskórniki, 35 g

cena: 1199
cena: 1890
cena: 1099
ocena

ALANTANDERMOLINE, Krem ochronny z witaminami A+E, 50g

ocena

ALTACET ICE plaster chłodzący 1 szt.

ocena

ALTACET żel 75g

cena: 750
cena: 415
Chwilowo niedostępny
cena: 1220
ocena

AMOL płyn 100 ml

ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APAP EXTRA 24 tabl.

cena: 1499
cena: 610
cena: 1201
ocena

APAP PRZEZIĘBIENIE FAST, 10 tabletek musujących

ocena

APAP Przeziębienie, grypa, 8 kapsułek

ocena

ASCALCIN Plus o smaku GREJPFRUTA 10 saszetek

cena: 1350
cena: 799
cena: 1150
ocena

ASCALCIN Plus o smaku GREJPFRUTA 20 saszetek

ocena

ASECURIN Junior, laktoferyna, probiotyk, prebiotyk, 10 saszetek

ocena

ASPARAN FORTE Mg+K 60 tabletek

cena: 1840
cena: 1899
cena: 499
Chwilowo niedostępny
ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

ocena

AVIOMARIN 50mg 5 tabletek

cena: 1844
cena: 2799
cena: 744
ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne Mydło siarkowe 100 g

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjny ŻEL myjący 120 ml

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Maseczka antybakteryjna 2x5ml

cena: 630
cena: 1198
cena: 290
ocena

BARWA SIARKOWA MOC peeling siarkowy, drobnoziarnisty 2x5ml

ocena

BENGAY, Maść Przeciwbólowa, dla sportowców, 50g

ocena

BIOTEBAL 5 , biotyna 5mg, 30 tabletek

cena: 297
cena: 1320
cena: 2390
ocena

BIOTYK 15 kaps.

ocena

BIOVITAL ZDROWIE 650 ml

ocena

BOIRON CAMILIA NA ZĄBKOWANIE płyn 10 x 1ml

cena: 810
cena: 3950
cena: 2389
ocena

BOIRON OSCILLOCOCCINUM p/grypie 6 fiolek

ocena

Calcium C o smaku maliny 16 tabl.

ocena

CALCIUM syrop o smaku POMARAŃCZOWYM 150ml

cena: 1699
cena: 399
cena: 699
ocena

CALCIUM syrop o smaku TRUSKAWKOWYM 150 ml

ocena

CAPIVIT TOTAL ACTION 30 kapsułek

ocena

CEBION 100mg/ml krople 30 ml

cena: 699
cena: 1715
cena: 1549
ocena

CEBION MULTI krople 10 ml

ocena

CHLORCHINALDIN 2mg CZARNA PORZECZKA 20 tabl. do ssania

ocena

CHOLINEX 16 pastylek do ssania

cena: 1485
cena: 899
cena: 895
ocena

DEXAPINI syrop 150g

ocena

DISOPHROL RETARD 8 tabletek

ocena

DUOFILM płyn 15 ml

cena: 949
Chwilowo niedostępny
cena: 1699
Chwilowo niedostępny
cena: 2049
Chwilowo niedostępny
ocena

ELEKTROLITY, nawodnienie organizmu, 5 saszetek

ocena

ELMEX JUNIOR pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat 75 ml

ocena

ESPUMISAN krople 30ml

cena: 633
cena: 1360
cena: 2149
ocena

ESSELIV FORTE 50 kaps.

ocena

ETOPIRYNA 10 tabl.

ocena

Fiorda JUNIOR, o smaku malinowym, 15 pastylek do ssania

cena: 2299
cena: 280
cena: 766
ocena

FIXSIN zestaw do płukania zatok, 10 saszetek

ocena

FLAVAMED MAX 6 mg/ml syrop 100 ml

ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

cena: 2646
cena: 1249
cena: 809
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml TRUSKAWKOWA 200ml

ocena

GARDLOX syrop ziołowy Z MIODEM 120 ml

ocena

GRIPEX MAX 20 tabletek

cena: 1145
cena: 899
cena: 1999
ocena

GRIPEX NOC 12 tabletek

ocena

HEPATIL 40 tabl.

ocena

HERBAPECT bez cukru syrop 150g

cena: 1199
cena: 1250
cena: 849
ocena

HERBAPECT JUNIOR syrop 100ml

ocena

HERBITUSSIN KASZEL I GARDŁO 12 tabletek do ssania

ocena

Humer Woda Morska do Nosa dla Dzieci - 7 Minerałów, 150 ml

cena: 899
cena: 725
cena: 2990
ocena

IBUM 200mg, 10 kapsułek

ocena

Ibum CZOPKI 60mg, od 3 miesiąca życia, 10czopków

ocena

IBUM zawiesina 100mg/5m, smak malinowy, 130g

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
cena: 499
cena: 880
cena: 1095
ocena

IBUPROM MAX 400 mg 24 tabletki

ocena

IBUPROM SPRINT CAPS 10 kapsułek

ocena

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

cena: 1079
cena: 755
cena: 923
Chwilowo niedostępny
ocena

KROPLE ŻOŁĄDKOWE (GUTTAE STOMACHICAE) 35 g

ocena

LAREMID 10 tabl.

ocena

LINEA DETOX 60 tabletek

cena: 190
cena: 620
cena: 3199
ocena

Linia Natury Żel do nóg z kasztanowcem 100 ml

ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

ocena

LOKOMOTIV syrop 130 ml

cena: 1199
cena: 999
cena: 1099
ocena

MAŚĆ BURSZTYNOWA, z bursztynem, 20 g

ocena

MAŚĆ CYNKOWA, 20g

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

cena: 460
cena: 199
cena: 249
ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

ocena

MUCOSOLVAN MINI, Syrop 100 ml

ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

cena: 3199
cena: 1498
cena: 2999
ocena

NAPROXEN EMO 10% żel 55g

ocena

Natur-Sept VITA 18 pastylek

ocena

NIFUROKSAZYD 200mg 12 tabletek

cena: 670
cena: 795
cena: 799
ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina dla dzieci, smak POMARAŃCZOWY 100ml

ocena

NUROFEN 200mg 12 tabl.

cena: 815
cena: 1835
cena: 429
ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

ocena

NUROFEN, dla dzieci, JUNIOR,smak TRUSKAWKOWY, 100ml

ocena

OPASKA ELASTYCZNA Z ZAPINKĄ 12cm x 5 m Hartmann

cena: 1849
cena: 2020
cena: 349
ocena

OPOKAN 7,5 mg 10 tabletek

ocena

OTOARGENT, krople do uszu,z nanosrebrem i nanomiedzią, 15 ml

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

cena: 799
cena: 1980
cena: 1340
ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

ocena

PARACETAMOL czopki doodbytnicze 250 mg

ocena

PLASTER POLOVIS PLUS - UNIWERSALNY PRZYLEPIEC TKANINOWY 5 M x 25 MM

cena: 1499
cena: 399
cena: 595
ocena

PLUSSSZ ACTIVE FORTE, 20 tabletek musujących na pobudzenie i wzmocnienie koncentracji

ocena

Pluszzz MULTIWITAMINA + ŻEŃSZEŃ 24 tabl. musujące

ocena

POJEMNIK NA MOCZ jałowy 1 szt.

cena: 1180
cena: 842
cena: 099
ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

RUB AROM maść rozgrzewająca 40 g

ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

cena: 599
cena: 890
cena: 785
ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

SINECOD krople 20ml

cena: 840
cena: 770
cena: 1549
ocena

SMECTA 10 saszetek

ocena

SMECTA 30 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

cena: 1226
cena: 2560
cena: 145
ocena

STERIMAR spray do nosa 50 ml

ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

cena: 1999
cena: 1590
cena: 699
ocena

STREPSILS Z NATURALNYM MIODEM I CYTRYNĄ 36 pastylek

ocena

SYLIMAROL 35mg 60draż.

ocena

SYROP PRAWOŚLAZOWY ALTE 125g

cena: 1590
cena: 970
cena: 215
ocena

TANTUM ROSA 6 saszetek

ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

ocena

THERAFLU ExtraGRIP 6 saszetek

cena: 2399
cena: 1489
cena: 1249
ocena

ULTRAMAG B6+, magnez organiczny z witaminą B6, cytrynian magnezu, 30 tabletek

ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

ocena

VALERIN MAX 10 tabletek

cena: 550
cena: 1799
cena: 1199
ocena

VENO Terapia, żel z kasztanowcem na bolące i opuchnięte nogi, 75 g

ocena

Vicks SymptoMed Complete, CYTRYNA, 10 saszetek

ocena

VICKS WICK VAPORUB maść 50 g

cena: 1750
cena: 1950
cena: 1749
ocena

WITAMINA C 1000 mg 20 tabl. musujących

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

ocena

XENNA FIX 20 saszetek

cena: 825
cena: 100
cena: 659
ocena

Zdrovit GRIPOVITA Forte, na odporność, 10 saszetek

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 1 nawilżanie 50 ml

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 2 odżywianie wygładzanie 50 ml

cena: 1299
cena: 872
cena: 872
ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Maska mleczny kompres do twarzy 7 ml

ocena

ZIAJA krem OLIWKOWY LEKKA FORMUŁA 50 ml

ocena

ZIAJA POMARAŃCZOWY Peeling myjący 200 ml

cena: 150
cena: 520
cena: 1308
ocena

ZIAJA SOPOT Krem brązujący przeciw zmarszczkom 50ml

ocena

ZIAJA SOPOT SPA Płyn micelarny 200 ml

ocena

ŻEŃ-SZEŃ Ginseng 100 mg 60 tabletek

cena: 1082
cena: 889
cena: 1299
ocena

ŻURAVIT 36 kapsułek

cena: 2005

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl