Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

GRIPEX NOC 12 tabletek

Indeks towarowy: 300
  0/5   opinie
Seria: Gripex
Skład: paracetamol + inne
Postać: tabletki
Producent: USP
11,99 PLN
Opakowanie
12 tabletek

Skład
Paracetamol 500 mg
Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg
Bromowodorek dekstrometorfanu 15 mg
Maleinian chlorfeniraminy 2 mg

Działanie
Lek Gripex Noc łagodzi objawy przeziębienia i grypy. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Pseudoefedryna obkurcza drobne naczynia krwionośne, zmniejszając tym samym obrzęk śluzówki nosa i ilość powstającej wydzieliny. Chlorfeniramina działa uspokajająco, nasennie, zmniejsza wyciek wydzieliny śluzowej z nosa, świąd, kichanie i łzawienie. Dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo.

Wskazania
Przeziębienia, grypa, stany grypopodobne, zapalenie zatok obocznych nosa.
Bóle głowy , gardła, mięśni i stawów.

Przeciwwskazania
•Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku.
•Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca.
•Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków.
•Leku Gripex Noc nie należy stosować u dzieci poniżej 13 roku życia.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 13 roku życia: 1-2 tabletek przed snem. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Działania niepożądane
U osób nadwrażliwych mogą wystąpić: nudności, zaburzenia trawienia, skórne reakcje nadwrażliwości, suchość w jamie ustnej, nieznaczne podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi i przyspieszenie akcji serca.

Interakcje
Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W przypadku równoczesnego stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych, leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.

Informacje dodatkowe
W czasie stosowania leku nie należy pić alkoholu. Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

Anginbon aerozol 9 ml

ocena

BELISSA INTENSE, na włosy skórę i paznokcie, 50 tabletek

ocena

Bioaron BABY od 6 m-ca 30 kaps. twist-off

cena: 1180
cena: 1750
cena: 1950
ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

ocena

BŁONNIK Z ANANASEM, 120 tabl. do ssania

ocena

HEPASLIMIN, prawidłowa masa ciała i trawienie, 30 tabletek

cena: 1610
cena: 1115
cena: 1144
ocena

Naturell SILICA 100 tabl.

ocena

NUROFEN ZATOKI 12 tabl.

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

cena: 2099
cena: 710
cena: 520
ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

ocena

REUTTER Super Deo Dezodorant, WYSTARCZA NA 1 ROK, sztyft ze skały Ammonium alum, 50g

ocena

RUTINACEA COMPLETE 90 tabl. + 30 tabl. gratis

cena: 533
cena: 1414
cena: 649
ocena

STEWIA SUSSINA, naturalny słodzik, stevia, 500 tabletek

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

TAŚMA PLASTER Kinesio 3NS Tex Tape Kinesiotaping 5cm x 5m

cena: 1633
cena: 2299
cena: 2099
ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

ocena

ARTROCOL, glukozamina, chondroityna, 60 kapsułek

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

cena: 1750
cena: 2099
cena: 760
ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

ocena

CONTROLOC CONTROL 14 tabl.

ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

cena: 1466
cena: 1590
cena: 2010
ocena

OLIMP TRI-MAG B6, potrójna siła magnezu na stres, zmęczenie, skurcze, 30 tabletek

ocena

DOBRY SEN FORTE, 30 tabletek

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

cena: 495
cena: 1155
cena: 545
ocena

FEMINUM Nawilżający ŻEL intymny dla kobiet 60g

ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

cena: 1330
cena: 1249
cena: 1890
ocena

AMOL płyn 250 ml

ocena

AMOLowe pastylki na gardło, 16 pastylek

ocena

ANESTELOC MAX 14tabl.

cena: 2585
cena: 1120
cena: 1525
ocena

APAP 12 tabl.

ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
cena: 499
cena: 610
cena: 1179
ocena

ASCALCIN Plus o smaku GREJPFRUTA 20 saszetek

ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

ocena

Barwa BALNEA, mydło PRZECIWPOTOWE, 100 g

cena: 1840
cena: 1844
cena: 690
ocena

BIOLIQ DERMO SERUM REWITALIZUJĄCE, ekstrakt z kawioru, 30ml

ocena

CEBION 100mg/ml krople 30 ml

ocena

CHLORCHINALDIN 2mg CZARNA PORZECZKA 20 tabl. do ssania

cena: 1999
cena: 1549
cena: 899
ocena

CHOLINEX 24 pastylki do ssania

ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

ocena

DEXAPINI syrop 150g

cena: 1195
cena: 1049
cena: 1190
ocena

DIADERMA Olejek MARCHEWKOWY KAROTTEN-ÖL 30 ml

ocena

DISOPHROL RETARD 8 tabletek

ocena

DUREX PERFORMA prezewatywy PRZEDŁUŻAJĄCE STOSUNEK 12 sztuk

cena: 2990
cena: 1699
Chwilowo niedostępny
cena: 2880
ocena

ELMEX pasta przeciwpróchnicy 75ml

ocena

ESPUMISAN 100 tabletek

ocena

ESPUMISAN krople 30ml

cena: 1350
cena: 1999
cena: 2149
ocena

FERVEX D bez cukru 8 saszetek

ocena

FITOMED SZAMPON ZIOŁOWY, WŁOSY TŁUSTE, MYDLNICA LEKARSKA, 200ML

ocena

FLAVAMED syrop 100 ML

cena: 1350
cena: 1077
cena: 1025
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 4mg/5ml syrop MIĘTOWY 120ml

ocena

GRIPEX 10 tabletek

cena: 809
cena: 809
cena: 899
ocena

GRIPEX 24 tabl.

ocena

GRIPEX HOTACTIV 8 saszetek

ocena

GRIPEX MAX 10 tabletek

cena: 1725
cena: 1220
cena: 1149
ocena

GRIPEX MAX 20 tabletek

ocena

HERBAPECT 16 pastylek do ssania

ocena

HERBITUSSIN KASZEL I GARDŁO 12 tabletek do ssania

cena: 1999
cena: 829
cena: 725
ocena

IBUM FORTE 36 kaps.

ocena

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

ocena

KWAS FOLIOWY 400mcg 30tabl.

cena: 1169
cena: 923
Chwilowo niedostępny
cena: 399
ocena

LOKOMOTIV 8 drażetek

ocena

MARINE COLLAGEN Kolagen morski 90 kaps.

ocena

MEDIKET ICTAMO, Szampon z ichtiolem, na podrażnienia, łojotok, 75 ml

cena: 880
cena: 2950
cena: 3190
ocena

MELISA fix 30 torebek, Kawon

ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

ocena

NAPROXEN Hasco 1,2% żel 50 g

cena: 369
cena: 2999
cena: 599
ocena

NeoMag CARDIO 50 tabletek

ocena

NEOMAG SKURCZ 50 tabletek

ocena

No-Spa Comfort 40mg 20 tabletek

cena: 1098
cena: 1149
cena: 1049
ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina smak TRUSKAWKOWY 100ml

ocena

NUROFEN 125mg 10 czopków

ocena

NUROFEN FORTE 48 tabl.

cena: 1649
cena: 1378
cena: 2399
ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 10 kapsułek

ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

ocena

ODŻYWKA KERATYNOWA piękne paznokcie, brwi, rzęsy 48 kapsułek twist-off

cena: 1049
cena: 1849
cena: 870
ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN 0,1% krople do nosa 10 ml

cena: 1340
cena: 1499
cena: 1385
ocena

Parafina ciekła, Paraffinum liquidum płyn, 100g

ocena

PYROSAL syrop 125 g

ocena

RELAMAX B6 FORTE 30 kapsułek

cena: 380
cena: 871
cena: 1630
ocena

RETIMAX, Maść ochronna z Witaminą A, 30g

ocena

RUB AROM maść rozgrzewająca 40 g

ocena

RUTINACEA MAX 45 tabl. + 15 tabl. gratis

cena: 480
cena: 890
cena: 649
ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SARIDON 20 tabletek

cena: 785
cena: 840
cena: 1430
ocena

SEBORADIN odżywka witaminowo-ziołowa do włosów 14 ampułek

ocena

SEPTOLETE D 30 pastylek do ssania bez cukru

ocena

SOPELEK 2 - ASPIRATOR WYDZIELINY Z NOSA

cena: 2799
cena: 1099
cena: 1599
ocena

SOPELEK 2 zapasowe gąbki / filtry do aspiratora 10 szt.

ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

cena: 450
cena: 1590
cena: 699
ocena

STREPSILS Z NATURALNYM MIODEM I CYTRYNĄ 36 pastylek

ocena

Sufrin, siarka bioprzyswajalna, 60 kapsułek

ocena

SYLIMAROL 35mg 60draż.

cena: 1590
cena: 3399
cena: 970
ocena

TANTUM ROSA 10 saszetek

ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

ocena

TYMIANEK I PODBIAŁ 16 pastylek do ssania

cena: 3099
cena: 1489
cena: 825
ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

ocena

VALERIN MAX 10 tabletek

ocena

VIBOVIT BOBAS wanilia 15 saszetek

cena: 1799
cena: 1199
cena: 1290
ocena

VIBOVIT JUNIOR smak pomarańczowy 15 saszetek

ocena

WĘGIEL LECZNICZY Carbo medicinalis 20 kapsułek

ocena

WITAMINA C 1000 mg 20 tabl. musujących

cena: 1170
cena: 999
cena: 825
ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

ocena

XENNA FIX 20 saszetek

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Maska do rąk i paznokci 75 ml

cena: 100
cena: 659
cena: 753
ocena

ZIAJA LIŚCIE OLIWKI, Dwufazowy Płyn do demakijażu, 120 ml

ocena

ZIAJA MED ANTYBAKTERYJNA Punktowy reduktor trądziku 15 ml

ocena

ZIAJA OLIWKOWA krem do rąk i paznokci 80 ml

cena: 644
cena: 999
cena: 544

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl