Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

Polecamy kosmetyki

OTREX 600

zdrowie twoich żył

EMAIL DIAMANT ROUGE

pasta wybielająca z tradycją

NACZYNKA, TRĄDZIK, ZMARSZCZKI

Isispharma - Oto Rozwiązanie dla Ciebie

Akceptujemy PayU

szybki przelew = szybka wysyłka

Kelo-cote SOLAIRE SPF30 Żel silikonowy 15g

Indeks towarowy: 4994
  0/5   opinie
Producent: ADVANCED BIO-TECHNOLOGIES INC
Seria: KELO-COTE
Postać: żel
172,00 PLN
Opakowanie
15 g


Skład
Kelo-cote® SOLAIRE SPF30: Polisiloksan, dwutlenek krzemu.
Filtry przeciwsłoneczne: Octinoxate , Octisalate, Octocrylene, Oxybenzone,
Opatentowana formuła silikonu: (US patent 5,741509)


Charakterystyka
Kelo-cote® są to produkty silikonowe do leczenia blizn o opatentowanej formule, unikalnej technologii przylegania do skóry SILICLEAR COMPLEX. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi w leczeniu wszystkich rodzajów blizn: pooperacyjnych, pooparzeniowych, pourazowych, potrądzikowych, po cesarskim cięciu. Produkty Kelo-cote® zapobiegają nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci blizny przerosłej oraz bliznowca(keloid). Zaleca się używanie Kelo-cote® zaraz po zdjęciu szwów lub po zagojeniu się rany. Nowość biotechnologii – wygodny w użyciu plaster silikonowy w żelu i sprayu. Polimery dwutlenku krzemu wysychając łączą się krzyżowo tworząc cienki plaster samo przyklejający się do skóry. Opatrunek zapewnia okluzję, nie powoduje maceracji, utrzymuje się na skórze przez 12 godzin po czym złuszcza się wraz z naskórkiem. Właściwości: przezroczysty, szybko i samo wysychający, utrzymujący odpowiednia wilgotność skóry, innowacyjny żel silikonowy do stosowania miejscowego na skórę , posiadający unikalne właściwości w porównaniu z innymi preparatami. Udowodniono naukowo w wielu badaniach (badania opublikowane na www.ekopharm.pl), że unikalna formuła silikonu SILICLEAR COMPLEX - zmiękcza, wygładza i spłaszcza powierzchnię blizny, - zmniejsza stopień odbarwienie blizny, - łagodzi swędzenie i uczucie dyskomfortu, - wpływa na normalizację produkcji kolagenu. Żel łatwo nakłada się na wszystkie obszary skóry, w tym okolice stawów i zgięć oraz szybko wysycha pozostawiając niewidoczną, przepuszczającą powietrze "błonę", stanowiącą ochronę przeciw bakteriom.

Zalety stosowania żelu Kelo-cote®:
  • łatwy w aplikacji,
  • samo wysychający (4-5 minut),
  • nie powoduje maceracji.
  • bezbolesny, niedrażniący,
  • bezbarwny, bez zapachu, przezroczysty,
  • można nakładać kosmetyki po wyschnięciu Kelo-cote®- zapewnia elastyczną ochronę i okluzję,
  • idealny do blizn o nieregularnej powierzchni,


Kelo-cote® został opracowany by pomóc w leczeniu blizn i przywrócić naturalny wygląd skóry po zagojeniu się rany.

Kelo-cote® SOLAIRE SPF30 z filtrem przeciwsłonecznym jest przeznaczony do leczenia blizn w okolicach narażonych na ciągłą ekspozycję słoneczną (twarz, szyja). Zastosowanie filtrów przeciwsłonecznych pomaga w ochronie delikatnej, wrażliwej na słońce powierzchni blizny przyspieszając jej leczenie.

Na rynku polskim istnieje wiele żeli określanych „silikonowymi” które to środki zawierają znikome ilości silikonu 4-14%, (silikon jest w nich jedynie substancją bazową) lub silikon w nich użyty nie ma właściwości terapeutycznych (nie wysycha, jest lepki, nie tworzy opatrunku) Używanie przez producentów tych środków, badań dotyczących zastosowania silikonu w leczeniu blizn, jako potwierdzenie skuteczności działania ich produktów jest całkowicie bezpodstawnie.

Stosowanie
Zaleca się używanie Kelo-cote® zaraz po zdjęciu szwów lub po zagojeniu się rany.

Powierzchnię na którą ma być nałożony żel należy umyć i wysuszyć. Nałożyć bardzo cienką warstwę żelu i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu przez 4-5 minuty. Jeśli żel nie wyschnie w przeciągu 5 min. , prawdopodobnie została użyta zbyt duża jego ilość, należy wtedy usunąć nadmiar żelu i pozostawić do wyschnięcia przez następne 4-5 min. Nakładać 2 razy dziennie - najlepsze efekty lecznicze uzyskujemy zapewniając 24-godzinny kontakt żelu z blizną.

Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl