Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

Indeks towarowy: 1347
  0/5   opinie
Skład: ibuprofen
Seria: Nurofen
Producent: RECKITT
Postać: zawiesina
16,10 PLN
Opakowanie
50 ml

Skład
5 ml zawiesiny zawiera 200mg ibuprofenu
aromat truskawkowy

Działanie
Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h.

Wskazania
1.Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego)
2.Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: ból głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych); bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu; bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne; bóle zębów, bóle po ekstrakcji zębów, bóle w przebiegu ząbkowania; bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu oraz inne NLPZ. Występująca w przeszłości astma, reakcje skurczowe oskrzeli, nieżyt nosa, pokrzywka - po kwasie acetylosalicylowym lub innych NLPZ. Czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy. Ostrożnie stosować u dzieci z niewydolnością nerek, układu krążenia lub zaburzeniami czynności wątroby, z astmą oskrzelową lub nadwrażliwością na kwas acetylosalicylowy, przyjmujących leki hipotensyjne, moczopędne, nasercowe i psychotropowe. Ze względu na zawartość maltitolu w zawiesinie należy zachować szczególną ostrożność u osób z dziedziczną nietolerancją fruktozy.

Stosowanie
Doustnie.
Doraźnie.
Dawka dobowa: 20-30 mg ibuprofenu/kg m.c. w dawkach podzielonych.
Nurofen zawiesina:
1. niemowlęta od 3-6 m.ż. (masa ciała 5-7,6 kg): 1,25 ml 3 razy dziennie (150 mg ibuprofenu/dobę);
2. niemowlęta 6-12 m.ż. (7,7-9 kg): 1,25 ml 3-4 razy dziennie (150-200 mg/dobę);
3. dzieci od 13 m.ż. - 4 r.ż. (10-15 kg): 2,5 ml 3 razy dziennie (300 mg/dobę);
4. dzieci 5-7 r.ż (16-20 kg): 3,75 ml 3 razy dziennie (450 mg/dobę); 5. dzieci 8-10 r.ż (21-29 kg): 5 ml 3 razy dziennie (600 mg/dobę);
5. dzieci 11-13 r.ż. (30-40 kg): 7,5 ml 3 razy dziennie (900 mg/dobę).
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

BELISSA INTENSE, na włosy skórę i paznokcie, 50 tabletek

ocena

Bioaron BABY od 6 m-ca 30 kaps. twist-off

ocena

BIOARON C syrop dla dzieci 200 ml

cena: 1750
cena: 1950
cena: 1950
ocena

BIOPRON 9, probiotyk, 30 kapsułek

ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

ocena

NEOSINE syrop 250mg/5ml 150 ml

cena: 1450
cena: 1390
cena: 1795
ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

ocena

REVALID 90 kapsułek

cena: 520
cena: 579
cena: 6900
ocena

RUTINACEA COMPLETE 90 tabl. + 30 tabl. gratis

ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

STREPSILS INTENSIVE 16 PASTYLEK

cena: 649
cena: 705
cena: 1649
ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

VIBOVIT Junior Witaminy + Żelazo, Jod, dla dzieci 4-7 lat, 30 tabletek do ssania

ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

cena: 2299
cena: 1785
cena: 1750
ocena

VIBOVIT Tran Norweski, CYTRYNOWY, 250 ml

ocena

VIBOVIT Uczeń, Witaminy + Żelazo, Jod, dla dzieci 8-12 lat, 30 tabletek do ssania

ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

cena: 2499
cena: 1850
cena: 1122
ocena

IWOSTIN CAPILLIN krem na naczynka SPF20 BOGATA KONSYSTENCJA, 40 ml

ocena

MEDIDERM, krem, 1000g

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

cena: 2690
cena: 2990
cena: 760
ocena

AROMACTIV, żel z olejkami eterycznymi, 50g

ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

ocena

SUPREMIN syrop 200 ml

cena: 1350
cena: 2010
cena: 1248
ocena

HERBAPECT bez cukru syrop 150g

ocena

MAGNEZ + WIT. B6 60 tabletek

ocena

ACIDOLAC JUNIOR 20 misio-tabletek o smaku białej czekolady

cena: 799
cena: 328
cena: 1600
ocena

ACTIFED syrop na przeziębienie 100 ml

ocena

ALANTAN PLUS krem 35 g

ocena

ALANTANDERMOLINE, Krem ochronny z witaminami A+E, 50g

cena: 1399
cena: 705
cena: 750
ocena

Ambrosol Pliva (15 mg / 5 ml) syrop 120 ml

ocena

AMOL płyn 250 ml

ocena

APAP 24 tabletki

cena: 720
cena: 2585
cena: 850
ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APAP, 500mg 100 tabletek

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
cena: 678
cena: 2750
cena: 1179
ocena

APHTIN 20% płyn 10 g

ocena

BEPANTHEN krem 30 g

ocena

BOIRON OSCILLOCOCCINUM p/grypie 6 fiolek

cena: 145
cena: 1535
cena: 1699
ocena

Calcium C o smaku maliny 16 tabl.

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy 20 tabl. musujących

ocena

CALCIUM DUO ALERGO wapń + kwercetyna 20 tabl. musujących

cena: 399
cena: 319
cena: 315
ocena

CALCIUM syrop o smaku TRUSKAWKOWYM 150 ml

ocena

CEBION 100mg/ml krople 30 ml

ocena

CERUVIT Junior smak LANDRYNKOWY Syrop 120 ml

cena: 699
cena: 1549
cena: 745
ocena

CHOLINEX 16 pastylek do ssania

ocena

CHOLINEX 24 pastylki do ssania

ocena

COLDREX, MaxGrip, 10 saszetek

cena: 895
cena: 1195
cena: 1360
ocena

CONTROLOC Control 0,02g 7 tabl.

ocena

D-VITUM witamina D dla niemowląt 36 kapsułek „twist-off”

ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

cena: 940
cena: 1425
cena: 1049
ocena

DICOFLOR 30 12 saszetek

ocena

DICOFLOR 30 30 kapsułek

ocena

DUREX PLAY żel intymny UWALNIAJĄCY DRESZCZYK EMOCJI 50 ml

cena: 1690
cena: 3250
cena: 1599
ocena

Espumisan 40mg/ml, krople doustne dla dzieci po 1 miesiącu, 30ml

ocena

FITOLIZYNA pasta 100 g

ocena

FLAVAMED syrop 100 ML

cena: 2149
cena: 1220
cena: 1025
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 4mg/5ml syrop MIĘTOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 8mg 20 tabletek

cena: 809
cena: 809
cena: 995
ocena

Fresh Breath, odświeżacz do ust, spearmint 10g

ocena

GRYPOLEK 12 tabl.

ocena

HERBAPECT syrop na kaszel suchy i mokry 240g

cena: 799
cena: 779
Chwilowo niedostępny
cena: 1480
ocena

IBUM żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, 50g

ocena

IBUM, 200mg, 60 kaps.

ocena

IBUPROM 200mg 96 tabletek

cena: 930
cena: 1740
cena: 2529
ocena

IBUPROM MAX 400 mg 24 tabletki

ocena

IWOSTIN RE-ACTIN Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15 ml

ocena

LINEA 40 + 60 tabletek

cena: 1079
cena: 4999
cena: 2999
ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

ocena

MAŚĆ KOŃSKA Virdepol ROZGRZEWAJĄCA 350 g

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

cena: 999
cena: 2020
cena: 249
ocena

MEDIDERM Bath, Emulsja do kąpieli, 500 ml

ocena

MEDIDERM SHOWER Emulsja pod prysznic, 250 g

ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

cena: 2050
cena: 1295
cena: 3199
ocena

MUCOSOLVAN MINI, Syrop 100 ml

ocena

MUCOSOLVAN Syrop 100ml

ocena

NASIVIN SOFT 0,025% aerozol do nosa 10 ml 1-6 lat

cena: 1498
cena: 1449
cena: 1899
ocena

NASIVIN SOFT 0,025% krople do nosa 10 ml 1 - 6 lat

ocena

NIFUROKSAZYD 100 mg 24 tabletki

ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

cena: 1399
cena: 749
cena: 944
ocena

NUROFEN FORTE 48 tabl.

ocena

Nurofen ULTIMA, 200mg+500mg, 12 tabletek

ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 10 kapsułek

cena: 2399
cena: 749
cena: 1049
ocena

OPOKAN 7,5 mg 10 tabletek

ocena

OPOKAN Actigel, żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, naproxen 0,1g/g, 50g

ocena

OPOKAN Med, Plaster rozgrzewający, 1 szt

cena: 799
cena: 1080
cena: 375
ocena

OROFAR MAX 30 pastylek do ssania

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

cena: 1850
cena: 1340
cena: 1499
ocena

OTRIVIN Allergy przeciwalergiczny aerozol do nosa 15 ml

ocena

PANADOL dla Dzieci zawiesina 120mg/5ml 100ml

ocena

POLOPIRYNA C 10 tabl. musujących

cena: 1950
Chwilowo niedostępny
cena: 1245
cena: 869
ocena

Polopiryna C Plus 6 saszetek

ocena

PROSPAN Syrop z bluszczu 100 ml

ocena

PULMEX BABY maść rozgrzewająca 20 g

cena: 825
cena: 1590
cena: 1390
Chwilowo niedostępny
ocena

PYROSAL syrop 125 g

ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

RAPACHOLIN FORTE 10 tabletek

cena: 871
cena: 599
cena: 949
ocena

RENNIE miętowy 48 tabl. do ssania

ocena

Rivanol 0,1%, riwanol w płynie, 100 g

ocena

RUTINACEA MAX 45 tabl. + 15 tabl. gratis

cena: 1720
cena: 183
cena: 649
ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SENEFOL 90 tabletek

cena: 785
cena: 840
cena: 1349
ocena

SEPTOLETE 30 pastylek do ssania

ocena

SEPTOLETE D 30 pastylek do ssania bez cukru

ocena

SINECOD krople 20ml

cena: 1099
cena: 1099
cena: 1549
ocena

SINUPRET krople 100ml

ocena

SMECTA 10 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

cena: 2949
cena: 1006
cena: 1590
ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

ocena

SUDAFED XYLOSPRAY 1% aerozol do nosa 10ml

ocena

SYROP PRAWOŚLAZOWY ALTE 125g

cena: 699
cena: 1115
cena: 215
ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

ocena

THERAFLU ZATOKI 6 saszetek

ocena

TISANE Balsam do ust 5 ml

cena: 1489
cena: 1150
cena: 777
ocena

TRAN ISLANDZKI LYSI smak CYTRYNOWY 240g

ocena

TRAN ISLANDZKI LYSI smak OWOCOWY 240g

ocena

ULGIX WZDĘCIA 80 mg 50 kapsułek

cena: 2749
cena: 2749
cena: 865
ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

ocena

VIBOVIT AQUAŻELKI owocowe witaminy dla dzieci od 4 r.ż. 50 żelków

ocena

VISOLVIT JUNIOR pomarańczowy 10 saszetek

cena: 1799
cena: 1665
cena: 1195
ocena

VOLTAREN MAX, żel 0,0232 g/g, 50 g

ocena

WITAMINA C 100mg 50 tabl. (TEVA)

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

cena: 2080
cena: 449
cena: 100
ocena

ZIAJA LIŚCIE OLIWKI, Dwufazowy Płyn do demakijażu, 120 ml

ocena

ZIAJA MED SKÓRA SUCHA, WRAŻLIWA lano-krem na dzień/na noc 50 ml

ocena

ZIAJA MED ZMARSZCZKI - KREM AKTYWNIE WYGŁADZAJĄCY NA DZIEŃ 50 ml

cena: 644
cena: 1199
cena: 1299
ocena

ZIAJA SOPOT SPA Krem ujędrniający przeciw zmarszczkom 30+ 50 ml

ocena

ZIAJA SOPOT SPA Płyn micelarny 200 ml

ocena

ZIAJA ZIAJKA Czarodziejski żel do zębów CZARY MARY 50 ml od 2 do 6 lat

cena: 1179
cena: 889
cena: 437
ocena

ZIAJA ZIAJKA Krem łagodzący 10% d-panthenolu 60 ml

ocena

ŻURAVIT Junior syrop z żurawiny 100 ml

cena: 646
cena: 1311

Znajdziesz nas:

KRAJOWY REJESTR APTEK

Legalna Apteka

ZEZWOLENIE NA PROWADZENIE APTEKI

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie
pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email: sekretariat@wif.malopolska.pl
lub mwif@wif.malopolska.pl

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl