Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

VOLTAREN MAX, żel 0,0232 g/g, 50 g

Indeks towarowy: 6408
  0/5   opinie
Skład: diklofenak
Producent: NOVARTIS
Seria: Voltaren
Postać: żel
20,80 PLN
Opakowanie
50g

Skład
Diclofenacum natricum 23,2 mg/g

Charakterystyka
Żel przeznaczony do wcierania w skórę, należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działanie przeciwbólowe utrzymuje się do 12 godz.!!!

Działanie
Przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.

Wskazania
Pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń), bóle pleców. Stany zapalne tkanek miękkich (takie, jak zapalenie ścięgien, czy łokieć tenisisty). Ograniczone i łagodne postaci zapalenia stawów.

Dawkowanie
Żel należy stosować na powierzchnię skóry w miejscu bólu i obrzęku, poprzez delikatne wmasowanie, 2 razy na dobę (najlepiej rano i wieczorem).

Przeciwskazania
Uczulenie na diklofenak lub glikol propylenowy, lub którykolwiek ze składników leku.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

BIOARON C syrop dla dzieci 200 ml

ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

cena: 1950
cena: 6450
cena: 579
ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

ocena

PREL RED Plaster rozgrzewający hydrożelowy, 3szt

ocena

KRAUTERHOF MAŚĆ KOŃSKA silnie rozgrzewająca, 500 ml

cena: 1750
cena: 1155
Chwilowo niedostępny
cena: 2490
ocena

ALANTAN PLUS ALTEK zasypka dla niemowląt i dzieci 100 g

ocena

APAP THERMAL Plaster rozgrzewający, 1 plaster

ocena

Aviomarin 0,05 g 10 tabletek

cena: 749
cena: 599
cena: 1280
ocena

BOIRON OSCILLOCOCCINUM p/grypie 6 fiolek

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy 20 tabl. musujących

ocena

CHOLINEX 16 pastylek do ssania

cena: 1699
cena: 319
cena: 895
ocena

EFFERALGAN 0,5 g 16 tabl.

ocena

GRIPEX MAX HOT ACTIV 8 saszetek

ocena

GRYPOLEK 12 tabl.

cena: 980
cena: 1369
cena: 779
Chwilowo niedostępny
ocena

IBUPROM 200mg 96 tabletek

ocena

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

ocena

Olimp Therm Line FORTE 60 kaps.

cena: 2529
cena: 1610
cena: 4205
ocena

OPOKAN 7,5mg 20 tabl.

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN Duo aerozol do nosa 10ml

cena: 1178
cena: 1340
cena: 1605
ocena

PULMEX BABY maść rozgrzewająca 20 g

ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

RAPACHOLIN FORTE 10 tabletek

cena: 1390
Chwilowo niedostępny
cena: 599
cena: 949
ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SEPTOLETE 30 pastylek do ssania

cena: 785
cena: 840
cena: 1099
ocena

SEPTOLETE D 30 pastylek do ssania bez cukru

ocena

TYMIANEK I PODBIAŁ 16 pastylek do ssania

ocena

ULGIX WZDĘCIA 80 mg 50 kapsułek

cena: 1099
cena: 825
cena: 865
ocena

UPSARIN C 20 tabl. musujących

ocena

VIBOVIT BOBAS wanilia 30 saszetek

ocena

VOLTAREN EMULGEL 1% 100 g

cena: 1885
cena: 1999
cena: 3349

Znajdziesz nas:

KRAJOWY REJESTR APTEK

Legalna Apteka

ZEZWOLENIE NA PROWADZENIE APTEKI

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie
pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email: sekretariat@wif.malopolska.pl
lub mwif@wif.malopolska.pl

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl