Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

NUROFEN ULTRA FORTE 10 kapsułek

Indeks towarowy: 805
  0/5   opinie
Skład: ibuprofen
Postać: kapsułki
Seria: Nurofen
Producent: RECKITT
10,49 PLN
Opakowanie
10 kapsułek

Skład
Jedna kapsułka zawiera ibuprofen 400mg

Działanie
Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2h.
Postać kapsułki sprawia, że lek wchłania się i działa szybciej.

Wskazania
Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu oraz inne NLPZ. Czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy. W przeszłości, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ, objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki skórnej lub astmy oskrzelowej. III trymestr ciąży. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Środki ostrożności
Ostrożnie stosować u chorych z niewydolnością mięśnia sercowego, nerek i wątroby, u osób z astmą oskrzelową, nadciśnieniem tętniczym, układowym toczniem rumieniowatym lub innymi chorobami tkanki łącznej; u chorych z zaburzeniami krzepliwości krwi, leczonych lekami przeciwzakrzepowymi, moczopędnymi, nasercowymi, innymi NLPZ, u osób w podeszłym wieku, a także przy jednoczesnym spożywaniu alkoholu.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 kapsułka co 4 godziny. Nie stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

Bioaron BABY od 6 m-ca 30 kaps. twist-off

ocena

FIGURA ExtraSlim, 60 kapsułek

ocena

MAGNEZ + B6, 30 kapsułek

cena: 1950
cena: 2450
Chwilowo niedostępny
cena: 290
ocena

NUROFEN ZATOKI 12 tabl.

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

cena: 710
cena: 520
cena: 533
ocena

RUTINACEA COMPLETE 90 tabl. + 30 tabl. gratis

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

cena: 649
cena: 2299
cena: 1750
ocena

ARTROCOL, glukozamina, chondroityna, 60 kapsułek

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

cena: 2099
cena: 760
cena: 1466
ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

cena: 2010
cena: 545
cena: 1249
ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
cena: 1890
cena: 610
cena: 1179
ocena

AROMACTIV sztyft do nosa 1 g

ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

ocena

CONTROLOC Control 0,02g 7 tabl.

cena: 366
cena: 2799
cena: 940
ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

ocena

DEXAPINI syrop 150g

ocena

ESPUMISAN 100 tabletek

cena: 1049
cena: 1190
cena: 1999
ocena

ESPUMISAN krople 30ml

ocena

FERVEX D bez cukru 8 saszetek

ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

cena: 2149
cena: 1350
cena: 809
ocena

FLEGAMINA 4mg/5ml syrop MIĘTOWY 120ml

ocena

GRIPEX HOTACTIV 8 saszetek

ocena

GRIPEX MAX 10 tabletek

cena: 809
cena: 1220
cena: 1149
ocena

GRIPEX NOC 12 tabletek

ocena

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

ocena

LOKOMOTIV 8 drażetek

cena: 1199
cena: 923
Chwilowo niedostępny
cena: 880
ocena

MAŚĆ KOŃSKA Virdepol ROZGRZEWAJĄCA 350 g

ocena

NASIVIN SOFT 0,025% aerozol do nosa 10 ml 1-6 lat

ocena

NeoMag CARDIO 50 tabletek

cena: 2020
cena: 1899
cena: 1098
ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina smak TRUSKAWKOWY 100ml

ocena

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

ocena

OROFAR MAX 30 pastylek do ssania

cena: 1649
cena: 1610
cena: 1850
ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

ocena

PYROSAL syrop 125 g

ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

cena: 1499
cena: 871
cena: 785
ocena

SMECTA 10 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

TANTUM ROSA 10 saszetek

cena: 1006
cena: 1590
cena: 3099
ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

ocena

THERAFLU ZATOKI 6 saszetek

ocena

TRAN ISLANDZKI LYSI smak OWOCOWY 240g

cena: 1489
cena: 1150
cena: 2749
ocena

VIBOVIT BOBAS wanilia 15 saszetek

ocena

VIBOVIT JUNIOR smak pomarańczowy 15 saszetek

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

cena: 1290
cena: 1170
cena: 100
ocena

XENNA FIX 20 saszetek

cena: 659

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl