Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

Indeks towarowy: 806
  0/5   opinie
Skład: ibuprofen
Postać: kapsułki
Seria: Nurofen
Producent: RECKITT
18,49 PLN
Opakowanie
20 kapsułek

Skład
Jedna kapsułka zawiera ibuprofen 400mg

Działanie
Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2h.
Postać kapsułki sprawia, że lek wchłania się i działa szybciej.

Wskazania
Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu oraz inne NLPZ. Czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy. W przeszłości, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ, objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki skórnej lub astmy oskrzelowej. III trymestr ciąży. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Środki ostrożności
Ostrożnie stosować u chorych z niewydolnością mięśnia sercowego, nerek i wątroby, u osób z astmą oskrzelową, nadciśnieniem tętniczym, układowym toczniem rumieniowatym lub innymi chorobami tkanki łącznej; u chorych z zaburzeniami krzepliwości krwi, leczonych lekami przeciwzakrzepowymi, moczopędnymi, nasercowymi, innymi NLPZ, u osób w podeszłym wieku, a także przy jednoczesnym spożywaniu alkoholu.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 kapsułka co 4 godziny. Nie stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

Anginbon aerozol 9 ml

ocena

BELISSA INTENSE, na włosy skórę i paznokcie, 50 tabletek

ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

cena: 1180
cena: 1750
cena: 3950
ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

ocena

BŁONNIK Z ANANASEM, 120 tabl. do ssania

ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

cena: 1610
cena: 1115
cena: 1390
ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

ocena

FEMIBION NATAL 1 do 12 tyg. ciąży 30 tabletek

ocena

HEPASLIMIN, prawidłowa masa ciała i trawienie, 30 tabletek

cena: 6450
cena: 3599
cena: 1144
ocena

L'biotica Regenerujący Krem Odżywka DO RZĘS 10 ml

ocena

NERVOCOL complex, na stres i nerwy, 30 tabletek, Colfarm

ocena

OTOARGENT, krople do uszu,z nanosrebrem i nanomiedzią, 15 ml

cena: 1360
cena: 1188
cena: 1490
ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

ocena

POSTERISAN, maść na hemoroidy, żylaki odbytu, 25 g

ocena

REUTTER Super Deo Dezodorant, WYSTARCZA NA 1 ROK, sztyft ze skały Ammonium alum, 50g

cena: 520
cena: 2950
cena: 1414
ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

TANTUM VERDE smak miodowo-pomarańczowy, 20 pastylek do ssania

ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

cena: 2299
cena: 1366
cena: 1750
ocena

ASEQURELLA 20 tabletek

ocena

SINUCOL Zatoki, 60 tabletek

ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

cena: 1269
cena: 1888
cena: 1122
ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

cena: 760
cena: 1466
cena: 2010
ocena

PULNEO syrop 2 mg/1ml 150 ml

ocena

OLIMP TRI-MAG B6, potrójna siła magnezu na stres, zmęczenie, skurcze, 30 tabletek

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

cena: 1460
cena: 495
cena: 545
ocena

OXEDERMIL krem na pękające pięty 50ml

ocena

MAGNEZ + WIT. B6 60 tabletek

ocena

ACATAR Acti-Tabs 12 tabletek

cena: 1533
cena: 328
cena: 1149
ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

ocena

ACNEX Krem do skóry trądzikowej, trądzik, zaskórniki, 35 g

cena: 1249
cena: 1890
cena: 1099
ocena

ACTIFED syrop na przeziębienie 100 ml

ocena

AFRONIS (Afrodyta Adonis) płyn na trądzik 100g

ocena

ALANTANDERMOLINE, Krem ochronny z witaminami A+E, 50g

cena: 1399
cena: 1599
cena: 750
ocena

ALERIC 10mg 7 tabl.

ocena

ALTACET ICE aerozol 130 ml

ocena

ALTACET żel 75g

cena: 815
cena: 1421
cena: 1220
ocena

AMOL płyn 100 ml

ocena

AMOL płyn 250 ml

ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

cena: 1499
cena: 2585
cena: 610
ocena

APAP Przeziębienie, grypa, 8 kapsułek

ocena

APARAT DUŻY KLIN NA HALLUKSY, VAYA

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
cena: 799
cena: 988
cena: 1179
ocena

APHTIN 20% płyn 10 g

ocena

ASECURIN Junior, laktoferyna, probiotyk, prebiotyk, 10 saszetek

ocena

ASPARAN FORTE Mg+K 60 tabletek

cena: 145
cena: 1899
cena: 499
Chwilowo niedostępny
ocena

ASPIRIN 500mg 10 tabl.

ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

cena: 699
cena: 1844
cena: 2799
ocena

AVIOMARIN 50mg 5 tabletek

ocena

BAIKADENT żel 15g

ocena

BAŃKI SZKLANE BEZOGNIOWE LEKARSKIE 12 sztuk

cena: 744
cena: 1249
cena: 8640
ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne Mydło siarkowe 100 g

ocena

BIOTEBAL 5 , biotyna 5mg, 30 tabletek

ocena

BIOTYK 30 kaps.

cena: 630
cena: 2390
cena: 1249
ocena

BIOVITAL ZDROWIE 650 ml

ocena

BOIRON CAMILIA NA ZĄBKOWANIE płyn 10 x 1ml

ocena

CALCIUM C o smaku cytryny, 16 tabletek musujących

cena: 3950
cena: 2389
cena: 399
ocena

Calcium C o smaku maliny 16 tabl.

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy, 16 tabletek musujących

ocena

CALCIUM syrop o smaku TRUSKAWKOWYM 150 ml

cena: 399
cena: 399
cena: 699
ocena

CAPIVIT TOTAL ACTION 30 kapsułek

ocena

CEBION MULTI krople 10 ml

ocena

CETAPHIL RESTORADERM Balsam do twarzy i ciała 295 ml

cena: 1715
cena: 1485
cena: 3890
ocena

CETAPHIL RESTORADERM Emulsja do mycia 295 ml

ocena

CHOLINEX 16 pastylek do ssania

ocena

CLOTRIMAZOLUM krem 1% 20g (Glaxo)

cena: 3890
cena: 895
cena: 330
ocena

D-VITUM witamina D dla niemowląt 36 kapsułek „twist-off”

ocena

DATONG spray przeciw chrapaniu do gardła 22 ml

ocena

DERMENA ODŻYWKA DO WŁOSÓW 200ml

cena: 1425
cena: 2977
cena: 2385
ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

ocena

DEXAPINI syrop 150g

ocena

EFFERALGAN 0,5 g 16 tabl.

cena: 1049
cena: 1190
cena: 980
ocena

ELMEX JUNIOR pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat 75 ml

ocena

ENTUS JUNIOR syrop 120 ml

ocena

ESPUMISAN krople 30ml

cena: 1360
cena: 905
cena: 2149
ocena

ETOPIRYNA 10 tabl.

ocena

FERVEX D bez cukru 8 saszetek

ocena

FLAVAMED 60mg 10 tabletek musujących

cena: 280
cena: 1350
cena: 1299
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 8mg 40 tabletek

ocena

GARDIMAX Herball, ziołowy syrop na gardło, 110 ml

cena: 809
cena: 1380
cena: 950
ocena

GRIPEX 10 tabletek

ocena

GRIPEX MAX 10 tabletek

ocena

GRIPEX NOC 12 tabletek

cena: 899
cena: 1149
cena: 1199
ocena

HERBAPECT bez cukru syrop 150g

ocena

HERBAPECT JUNIOR syrop 100ml

ocena

HERBAPECT syrop na kaszel suchy i mokry 240g

cena: 849
cena: 899
cena: 1038
ocena

HERBITUSSIN KASZEL I GARDŁO 12 tabletek do ssania

ocena

IBUM 200mg 30 kaps.

ocena

IBUM 200mg, 10 kapsułek

cena: 725
cena: 1180
cena: 499
ocena

Ibum CZOPKI 60mg, od 3 miesiąca życia, 10czopków

ocena

IBUM zawiesina 100mg/5m, smak malinowy, 130g

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
ocena

IBUPROM SPRINT CAPS 10 kapsułek

cena: 880
cena: 1095
cena: 755
ocena

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

ocena

Ibuprom zatoki HIPERTONIC SPRAY 50ml

ocena

ISLA MINT 30 pastylek do ssania

cena: 923
Chwilowo niedostępny
cena: 1725
cena: 1499
ocena

IWOSTIN SENSITIA Krem do rąk regenerujący 50 ml

ocena

KROPLE ŻOŁĄDKOWE (GUTTAE STOMACHICAE) 35 g

ocena

LAREMID 10 tabl.

cena: 1929
cena: 190
cena: 620
ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

ocena

LISTERINE ZERO, Płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

ocena

LORATADYNA Pylox 10 tabl.

cena: 999
cena: 1725
cena: 1049
ocena

MAŚĆ CYNKOWA, 20g

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

ocena

MAXIBIOTIC maść 5 g

cena: 199
cena: 249
cena: 999
ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

ocena

NAPROXEN Hasco 10% żel 50 g

cena: 3199
cena: 2999
cena: 599
ocena

NIFUROKSAZYD 200mg 12 tabletek

ocena

NIZORAL SZAMPON 6 saszetek po 6ml

ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

cena: 799
cena: 1845
cena: 815
ocena

No-Spa Comfort 40mg 20 tabletek

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina dla dzieci, smak POMARAŃCZOWY 100ml

ocena

NUROFEN 60mg 10 czopków

cena: 1049
cena: 1835
cena: 1490
ocena

NUROFEN, dla dzieci, JUNIOR,smak TRUSKAWKOWY, 100ml

ocena

OCTENISEPT 50ml

ocena

OLIMP Chela-Mag B6 60 kapsułek

cena: 2020
cena: 1999
cena: 2320
ocena

OPOKAN 7,5 mg 10 tabletek

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

cena: 799
cena: 1340
cena: 1499
ocena

PARACETAMOL czopki doodbytnicze 250 mg

ocena

Pelafen BABY 6m+, na przeziebienie dla niemowląt, 20 kapsułek twist-off

ocena

Pelafen Extra 6+ syrop dla dzieci, przeziębienie i grypa, 100 ml

cena: 399
cena: 1577
cena: 1770
ocena

Pelafen Kid 3+ syrop dla dzieci, przeziębienie i grypa, 100 ml

ocena

POJEMNIK NA KAŁ z łopatką 20 ml

ocena

POJEMNIK NA MOCZ jałowy 1 szt.

cena: 1422
cena: 068
cena: 099
ocena

POLOPIRYNA 500mg 10 tabletek dojelitowych

ocena

PROPODIA Codzienny krem ochronny do stóp 75 ml

ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

cena: 580
cena: 1735
Chwilowo niedostępny
cena: 599
ocena

RUB AROM maść rozgrzewająca 40 g

ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

cena: 890
cena: 785
cena: 840
ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na bolące nogi, rozmiar M

ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na żylaki, rozmiar L

ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

cena: 5350
cena: 5350
cena: 770
ocena

SENSILAB Q10 SENSITIVE, koenzym Q10 dba o zdrowe dziąsła, 30 tabletek do ssania

ocena

SENSILIS PREMIERE Fluid rozświetlający, przeciwzmarszczkowy na dzień, 50ml

ocena

SINECOD krople 20ml

cena: 2590
cena: 11500
cena: 1549
ocena

SMECTA 10 saszetek

ocena

SMECTA 30 saszetek

ocena

SMECTA 30 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

cena: 1226
cena: 3402
cena: 2560
ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

ocena

STERIMAR spray do nosa 100 ml

ocena

STERIMAR spray do nosa 50 ml

cena: 145
cena: 2699
cena: 1999
ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

ocena

STREPSILS Z NATURALNYM MIODEM I CYTRYNĄ 36 pastylek

cena: 1590
cena: 699
cena: 1590
ocena

TAMPONY O.B. SUPER PLUS 16 sztuk

ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

cena: 1410
cena: 1489
cena: 1799
ocena

VALERIN MAX 10 tabletek

ocena

VENESCIN FORTE 30 kaps.

ocena

VICKS Sinex, Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa, 15 ml

cena: 1199
cena: 1450
cena: 1750
ocena

VISINE CLASSIC krople do oczu 15 ml

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

ocena

XENNA Extra Comfort, liść senesu, 10 tabletek

cena: 1499
cena: 100
cena: 799
ocena

XENNA FIX 20 saszetek

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 1 nawilżanie 50 ml

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 2 odżywianie wygładzanie 50 ml

cena: 659
cena: 872
cena: 872
ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Maska mleczny kompres do twarzy 7 ml

ocena

ZIAJA krem OLIWKOWY LEKKA FORMUŁA 50 ml

ocena

ZIAJA MULTIMODELING ENERGETYZUJĄCY Peeling do ciała, 200ml

cena: 150
cena: 520
cena: 928
ocena

ZIAJA POMARAŃCZOWY Peeling myjący 200 ml

ocena

ZIAJA SOPOT Krem brązujący przeciw zmarszczkom 50ml

ocena

ZIAJA SOPOT SPA Płyn micelarny 200 ml

cena: 1308
cena: 1082
cena: 889
ocena

ŻURAVIT 36 kapsułek

cena: 2005

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl