Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

NICORETTE Coolmint, nikotyna 2mg, 20 tabl. do ssania

Indeks towarowy: 6519
  0/5   opinie
Producent: McNeil
Seria: Nicorette
Skład: nikotyna
Postać: tabletki do ssania
24,50 PLN
Opakowanie
20 tabletek

Charakterystyka
Tabletki do ssania. Łagodzenie głodu nikotynowego oraz objawów odstawiennych po zaprzestaniu palenia.

Skład
Każda tabletka NICORETTE Coolmint zawiera 2 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Działanie
Tabletki do ssania NICORETTE Coolmint zastępują część nikotyny dostarczanej przez tytoń i pomagają w zmniejszeniu nasilenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych.

Wskazania
Produkt leczniczy Nicorette Coolmint, 2 mg, tabletki do ssania nadaje się do stosowania u osób palących o niskim/średnim stopniu uzależnienia od nikotyny, tj. palące < 20 papierosów/dobę; Test Fagerströma uzależnienia nikotynowego (FTND) < 6).

Dawkowanie
Stosować tabletki do ssania NICORETTE Coolmint zawsze, gdy pojawia się chęć zapalenia papierosa.
Należy przyjmować wystarczającą ilość tabletek do ssania na dobę, większości osób palących potrzeba zazwyczaj od 8 do 12 tabletek, nie należy przekraczać liczby 15 tabletek NICORETTE Coolmint.

Należy umieścić jedną tabletkę w jamie ustnej i poczekać, aż się rozpuści. Okresowo tabletkę należy przesuwać z jednej strony jamy ustnej na drugą i powtarzać tę czynność do chwili całkowitego rozpuszczenia tabletki (około 16-19 minut).

Tabletki NICORETTE Coolmint nie należy rozgryzać ani połykać w całości.
Nie należy spożywać pokarmów ani pić w czasie, gdy tabletka do ssania znajduje się w jamie ustnej. Napoje, które obniżają pH w jamie ustnej, takie jak kawa, soki i napoje bezalkoholowe, mogą zmniejszać wchłanianie nikotyny w jamie ustnej. Aby uzyskać maksymalne wchłanianie nikotyny, należy unikać spożywania tych napojów w ciągu 15 minut przed zastosowaniem NICORETTE Coolmint.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na nikotynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Stosowanie u osób, które nigdy nie paliły.

Działania niepożądane
Nikotynowa terapia zastępcza może powodować działania niepożądane podobne do tych związanych ze stosowaniem nikotyny w inny sposób, m.in. poprzez palenie papierosów. Można je przypisać działaniom farmakologicznym nikotyny, niektóre z nich są zależne od dawki. W zalecanych dawkach nie stwierdzono, aby produkt leczniczy Nicorette Coolmint, 2 mg, tabletki do ssania wywierał jakiekolwiek ciężkie działania niepożądane. Nadmierne stosowanie produktu leczniczego Nicorette Coolmint, 2 mg, tabletki do ssania przez osoby, które nie były uzależnione od wdychania dymu tytoniowego, może doprowadzić do wystąpienia nudności, skłonności do omdleń i bólów głowy.
Niektóre obserwowane objawy, takie jak depresja, drażliwość, lęk, zwiększone łaknienie i bezsenność, mogą się wiązać z objawami odstawiennymi, będącymi wynikiem zaprzestania palenia. Osoby rzucające w jakikolwiek sposób palenie mogą oczekiwać wystąpienia u nich bólów lub zawrotów głowy, zaburzeń snu, nasilenia kaszlu lub przeziębienia.

Uwagi
Tabletek do ssania nie należy używać dłużej niż przez 9 miesięcy. Jeśli pacjent dalej odczuwa potrzebę leczenia, powinien skonsultować się z lekarzem.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl