Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

ATOMUS, Antyperspirant z NANOSREBREM dla MĘŻCZYZN, roll-on, 50 ml

Indeks towarowy: atomusmezczyzn
  0/5   opinie
Seria: ATOMUS
Producent: POLLENA MALWA
Postać: roll-on
8,20 PLN
Opakowanie
50 ml

Charakterystyka
Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami. Przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu potu są bakterie znajdujące się na skórze pod pachami.

Dzięki innowacyjnej formule opartej na nanocząsteczkach srebra o działaniu antybakteryjnym, dezodorant w kulce ATOMUS skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto antyperspiracyjne działanie nanocząsteczek srebra zapewnia skuteczną, 24 godzinną ochronę przed nadmiernym poceniem się. Atomus dezodorant w kulce doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniu.

Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających.Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających i drażniących także po depilacji.
Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych i mikrobiologicznych.

W trosce o dobro naszych klientów oraz w związku z tym, iż pH kobiet różni się od pH mężczyzn, Producent opracował dwie formuły dezodorantu w kulce Atomus:
Atomus z nanosrebrem dla mężczyzn oraz Atomus

Wskazania
Polecany do codziennej pielęgnacji okolic pod pachami, skłonnych do nadmiernej potliwości.

Właściwości:
skutecznie zapobiega powstawaniu potu
działa antybakteryjne
łagodzi stany zapalne skóry
pomaga zachować naturalne pH
nie podrażnia i nie uczula
pozostawia skórę czystą i zdrową
tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną
zapewnia utrzymanie higieny okolic pod pachami
nie pozostawia śladów na ubraniach

Sposób użycia
Stosować każdorazowo po kąpieli, bezpośrednio na osuszoną skórę pod pachami.

-----

Czym jest Nanosrebro?

Nanosrebro to mikroskopijne cząsteczki - jony srebra, które można obserwować jedynie przez mikroskop elektronowy. Dzieki rozdrobnieniu srebra do nanoczasteczek o wielkości od 1 do 5 nm nieporównywalnie wzrosła skuteczność wykorzystania bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych właściwości srebra. Rozdrobnione srebro do nanocząsteczek ma niewspółmiernie większą powierzchnię czynną a tym samym nieosiągalny do tej pory potencjał biobójczy. Skuteczność nanosrebra obejmuje likwidację przeszło 99,99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni.
Mechanizm leczniczego działania Nanosrebra

Polega na tym, że jony srebra osiadają na błonie komórkowej mikrobów i blokują enzymy, które są pomocne w rozmnażaniu drobnoustrojów. Jeżeli nie mogą się one rozmnażać, wówczas giną w ciągu 6 minut.

Nanosrebro stało się efektywną bronią w walce z odpornymi szczepami bakterii (pałeczki duru brzusznego, gronkowiec złocisty, gonokok czyli dwoinka Neissera, dwoinka zapalenia płuc, paciorkowce).
Nanosrebro - naturalny antybiotyk

Nanosrebro jest naturalnym, efektywnym antybiotykiem. W przeciwieństwie do antybiotyków nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Zaobserwowano, że samo wyszukuje zarazki w organizmie, przyciąga je swym dodatnim ładunkiem i blokuje niezbędne im do życia enzymy. Beztlenowe bakterie i wirusy po prostu utlenia, czyli spala. Z tego powodu nazywane jest srebrnym pociskiem. Nie atakuje w sposób schematyczny, ale inteligentny. Unikalne właściwości Nanosrebra sprawiają, że chorobotwórcze mikroorganizmy nie potrafią rozwinąć odporności na działanie cząsteczek srebra, tak jak dzieje się to w przypadku antybiotyku.

Antybiotyki zabijają 12 szkodliwych bakterii a Nanosrebro niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.
Zewnętrzne stosowanie Nanosrebra

Nanosrebro leczy oparzenia wszystkich stopni, egzemy, wągry, pryszcze, grzybice (np. Candida), czyraki, łuszczyca, trądzik, ropiejące trudno gojące się rany, przetoki, nadżerki, polipy, zapalenia spowodowane różą. Radzi sobie z coraz bardziej powszechnymi z grzybicami i drożdżycami, jak drożdżyca pochwy i wałów paznokciowych, skóry, paznokci, stóp, dłoni. Pomaga tez goić odmrożenia. Niszczy bakterie, a jednoczesnie bardzo przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka, tak, że podczas gojenia nie pozostają blizny.

Nanosrebro - środek nowej generacji

w przeciwieństwie do dotychczasowych środków działa permanentnie,
jego produkcja jest możliwa dzięki nanotechnologii,
wykazuje skuteczność na poziomie 99,99 %,
jest środkiem bezwonnym na bazie wody wręcz neutralizującymi zapachy,
jest przyjazne dla alergików,
składa się z cząstek srebra (lub srebra i krzemionki), które są znane medycynie jako bezpieczne dla ludzkiego organizmu (w rozsądnych ilościach),
chroni środowisko naturalne poprzez eliminowanie związków chloru.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl