Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

TERMOMETR OWULACYJNY GERATHERM BASAL DIGITAL 1 szt.

Indeks towarowy: 8017
  0/5   opinie
Skład:
Postać:
Seria:
Producent: ALBERT POLSKA
34,90 PLN
Opakowanie
1 sztuka

Charakterystyka
Termometr owulacyjny jest niezbędny dla kobiet, które stosują naturalne metody planowania rodziny i określania płodności. Mierzenie temperatury ciała pozwala na określenie, czy pojawiły się dni płodne, czyli, czy doszło do owulacji. Istnieją różne naturalne metody planowania rodziny, dzielące się na metody objawowo-termiczne i termiczne. Wszystkie wymagają częstego mierzenia temperatury ciała i jej zapisywania.

Czym termometr owulacyjny różni się od zwykłego termometru?

Termometr owulacyjny jest przede wszystkim dużo dokładniejszy niż inne termometry. Wygląda podobnie, ma także podobny rozmiar, jego skala jest natomiast rozciągnięta i krótsza. Takim termometrem mierzymy temperaturę w przedziale od 32 do 43,99 stopni Celsjusza

Geratherm basal digital to termometr cyfrowy kontrolujący cykl określający czas owulacji. Posiada duży, czterocyfrowy wyświetlacz, dzięki czemu jest bardzo dokładny, a także podświetlaną tarczę, która ułatwia odczyt nawet w ciemności. Dzięki miękkiej końcówce jest idealny do dokonywania pomiaru w ustach, pochwie czy odbytnicy. Wyposażony w sygnał dźwiękowy, a także w automatyczny wyłącznik. Do termometru dołączona została tabela do analizy odczytanych wyników.

Mierzenie temperatury ciała rozpoczyna się pierwszego dnia cyklu, czyli pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego po trzech godzinach snu nocnego lub spoczynku. Pomiar temperatury musi mieć miejsce od razu po przebudzeniu, jeszcze przed wstaniem. Należy także pamiętać, aby zawsze mierzyć temperaturę w jednym miejscu na ciele. Pomiar zawsze powinien trwać tyle samo czasu. Temperaturę mierzymy w pochwie, ustach lub odbytnicy, czyli w miejscach, gdzie mierzy się temperaturę błony śluzowej, a nie skóry. Pora pomiarów powinna być codziennie taka sama.

Wyniki temperatury zapisuje się na specjalnych kartach, a poszczególne wyniki tworzą krzywą termiczną. Zapisując swoją temperaturę, kobieta powinna także pamiętać o zaznaczeniu ewentualnych czynników, które mogły wpłynąć na zakłócenie temperatury ciała.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl