Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

Indeks towarowy: 463
  5/5   opinie
Skład: aspiryna
Seria: Polopiryna
Producent: Polpharma
Postać: tabletki
5,20 PLN
Opakowanie
20 tabletek

Skład
Kwas acetylosalicylwy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg

Działanie
Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, dzięki któremu ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Wskazania
Polopirynę S stosuje się ją celem zwalczenia gorączki i bólu podczas przeziębienia, infekcji wirusowych oraz przy bólach o słabym lub średnim nasileniu, np. bólach głowy, mięśniowych, stawowych, nerwobólach.

Przeciwwskazania
•jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy występuje u 0,3% populacji, w tym u 20% chorych na astmę oskrzelową lub przewlekłą pokrzywkę. Objawy nadwrażliwości: pokrzywka, a nawet wstrząs mogą wystąpić w ciągu 3 godzin od chwili przyjęcia kwasu acetylosalicylowego;
•jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, przebiegające z objawami takimi jak: skurcz oskrzeli, katar sienny, wstrząs;
•jeśli u pacjenta występuje astma oskrzelowa, przewlekłe schorzenia układu oddechowego, gorączka sienna lub obrzęk błony śluzowej nosa, gdyż pacjenci z tymi schorzeniami mogą reagować na niesteroidowe leki przeciwzapalne napadami astmy, ograniczonym obrzękiem skóry i błony śluzowej (obrzęk naczynioruchowy) lub pokrzywką częściej niż inni pacjenci;
•jeśli u pacjenta występuje czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy oraz stany zapalne lub krwawienia z przewodu pokarmowego (może dojść do wystąpienia krwawienia z przewodu pokarmowego lub uczynnienia choroby wrzodowej);
•jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca;
•jeśli u pacjenta występują zaburzenia krzepnięcia krwi (np. hemofilia, małopłytkowość) oraz gdy pacjent jest leczony jednocześnie środkami przeciwzakrzepowymi (np. pochodne kumaryny, heparyna);
•jeśli u pacjenta występuje niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (rzadka choroba dziedziczna);
•jeśli pacjent jednocześnie otrzymuje metotreksat w dawkach 15 mg tygodniowo lub większych, ze względu na szkodliwy wpływ na szpik kostny;
•u dzieci w wieku poniżej 12 lat, zwłaszcza w przebiegu infekcji wirusowych, ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a, rzadkiej, ale ciężkiej choroby powodującej uszkodzenie wątroby i mózgu;
•w ostatnim trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią.

Dawkowanie
Lek należy przyjmować doustnie, najlepiej w czasie lub po posiłku, z dużą ilością płynu. Tabletkę przed użyciem można również rozpuścić w 1/2 szklanki wody lub mleka. Leczenie objawowe bez porady lekarskiej można prowadzić nie dłużej niż 3 dni. Należy stosować możliwie najmniejsze skuteczne dawki.
Zwykle zaleca się następujące dawkowanie:
Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, zwykle stosuje się:
Dorośli: od 300 mg do 600 mg (od 1 do 2 tabletek) co 4 godziny. Nie przyjmować więcej niż 3 g leku na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: od 600 mg do 900 mg (od 2 do 3 tabletek) na dobę.

Działania niepożądane
Zaburzenia żołądka i jelit:
niestrawność, zgaga, uczucie pełności w nadbrzuszu, nudności, wymioty, brak łaknienia, bóle brzucha, krwawienia z przewodu pokarmowego, uszkodzenie błony śluzowej żołądka, uczynnienie choroby wrzodowej, perforacje. O wrzodzenie żołądka występuje u 15% pacjentów długotrwale przyjmujących kwas acetylosalicylowy.
Twoje imię
Komentarz
ocena
2011-05-11 16:04:32 wiechu 5
dobre bo polskie
ocena

Bioaron BABY od 6 m-ca 30 kaps. twist-off

ocena

BIOMARINE 570 Olej z wątroby Rekina 180 kaps.

ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

cena: 1950
cena: 11590
cena: 4899
ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

ocena

CHILI FAT BURNER, 30 kapsułek

ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

cena: 1610
cena: 1899
cena: 1390
ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

ocena

FOSIDAL syrop 2mg/ml 150ml

ocena

KLARIN 60 tabletek

cena: 6450
cena: 1419
cena: 1450
ocena

L'biotica Regenerujący Krem Odżywka DO RZĘS 10 ml

ocena

LIPOREDIUM, intensywne spalanie tłuszczu, 60 tabletek

ocena

Liv 52 100 tabl.

cena: 1360
cena: 2399
cena: 3299
ocena

MAGNE-B6 50 tabletek

ocena

NASIRUS SINUS, na katar i zatoki, 30 tabletek

ocena

NERVOCOL complex, na stres i nerwy, 30 tabletek, Colfarm

cena: 1390
cena: 1006
cena: 1188
ocena

NUROFEN ZATOKI 12 tabl.

ocena

PELAVO KIDS syrop na przeziębienie i grypę, wzmacnia odporność, 120 ml

ocena

Plusssz Mężczyzna + Multiwitamina, witaminy dla mężczyzn, 24 tabletki musujące

cena: 710
cena: 2099
cena: 880
ocena

POSTERISAN, maść na hemoroidy, żylaki odbytu, 25 g

ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

ocena

STREPSILS INTENSIVE 16 PASTYLEK

cena: 2950
cena: 533
cena: 1649
ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

TRAN z witaminami A+D+E, 60 kapsułek, COLFARM

ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

cena: 2299
cena: 659
cena: 1750
ocena

VIGOR UP, witaminy i minerały, yerba mate, kakao, guarana, 30 tabletek

ocena

ANTIDRAL 10% płyn 50 ml

ocena

ARTROCOL, glukozamina, chondroityna, 60 kapsułek

cena: 2450
cena: 2099
cena: 2099
ocena

ASEQURELLA 20 tabletek

ocena

BAŃKI CHIŃSKIE do masażu, cellulit 4 sztuki

ocena

ISKIAL PLUS olej z wątroby rekina z czosnkiem 120 kaps.

cena: 1269
cena: 2749
cena: 2799
ocena

SINUCOL Zatoki, 60 tabletek

ocena

APIRECTUM czopki propolisowe z kwasem hialuronowym 10 szt.

ocena

APIVAGINUM Globulki propolisowe z kwasem hialuronowym 5 szt

cena: 1888
cena: 1655
cena: 1599
ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

ocena

EMAIL DIAMANT ROUGE Czerwona Pasta intensywnie wybielająca 50 ml

ocena

KRAUTERHOF Żel z żywokostem 250ml

cena: 1122
cena: 2499
cena: 1199
ocena

OLIMP Chela-Ferr Forte 30 kapsułek

ocena

PARA FARM płyn doustny na pasożyty, grzyby, odrobaczenie, 30 ml

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

cena: 1575
cena: 2247
cena: 760
ocena

PROSZEK ZASADOWY, na zakwaszony organizm, 300 g

ocena

TANTUM VERDE smak miodowo-pomarańczowy, 20 pastylek do ssania

ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

cena: 2299
cena: 1599
cena: 1466
ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

ocena

PULNEO syrop 2 mg/1ml 150 ml

ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów BLOND, 250 g

cena: 2010
cena: 1460
cena: 1955
ocena

IMMULINA z acerolą, Syrop na odporność, 125 g

ocena

FALVIT 30 tabletek

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

cena: 2799
Chwilowo niedostępny
cena: 1399
cena: 545
ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów SŁABYCH I WYPADAJĄCYCH, 250 g

ocena

MAGNEZ + WIT. B6 60 tabletek

ocena

AA Ja i Mama MYDŁO 100g

cena: 1955
cena: 328
cena: 520
ocena

ACATAR Acti-Tabs 12 tabletek

ocena

ACATAR FAST spray do nosa 20 ml

ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

cena: 1149
cena: 1185
cena: 1249
ocena

ACC MINI 100mg 20 tabletek musujących

ocena

ACERIN Cool Fresh Spray chłodzący spray na opuchnięte, zmęczone nogi, 150ml

ocena

ACERIN płyn na odciski i zgrubienia 8g

cena: 1349
cena: 1199
cena: 799
ocena

ACERIN PROTECT płyn na pękające stopy i dłonie 8 g

ocena

Acidolac 10 saszetek

ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

cena: 949
cena: 1650
cena: 1890
ocena

ACNEX Krem do skóry trądzikowej, trądzik, zaskórniki, 35 g

ocena

ACTI-trin syrop na katar 100ml

ocena

ACTIFED syrop na przeziębienie 100 ml

cena: 1099
cena: 1259
Chwilowo niedostępny
cena: 1399
ocena

AFRIN 0,05 % aerozol 20ml

ocena

ALANTAN PLUS krem 35 g

ocena

ALANTANDERMOLINE, Krem ochronny z witaminami A+E, 50g

cena: 1799
cena: 705
cena: 750
ocena

ALEVE 20 tabletek

ocena

ALTACET żel 75g

ocena

Ambrosol Pliva (15 mg / 5 ml) syrop 120 ml

cena: 1349
cena: 1220
cena: 720
ocena

AMIGDALINA, witamina B17, ekstrakt z pestek moreli, EkaMedica 60 kaps.

ocena

AMOL płyn 100 ml

ocena

AMOL płyn 150 g

cena: 2470
cena: 1499
cena: 1945
ocena

AMOL płyn 250 ml

ocena

APAP 12 tabl.

ocena

APAP 50tabl.

cena: 2585
cena: 499
cena: 1499
ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APAP EXTRA 24 tabl.

ocena

Apap JUNIOR, granulat 250mg, 10 saszetek

cena: 610
cena: 1201
cena: 1123
ocena

APAP PRZEZIĘBIENIE FAST, 10 tabletek musujących

ocena

APAP Przeziębienie, grypa, 8 kapsułek

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
cena: 1350
cena: 799
cena: 1179
ocena

APHTIN 20% płyn 10 g

ocena

ASECURIN Junior, laktoferyna, probiotyk, prebiotyk, 10 saszetek

ocena

ASPARAGINIAN 50 + 50 tabletek GRATIS

cena: 145
cena: 1899
cena: 620
ocena

ASPARAGINIAN CardioDuo 50 tabletek

ocena

ASPARAN FORTE Mg+K 60 tabletek

ocena

ASPIMAG 50 tabletek

cena: 785
cena: 499
Chwilowo niedostępny
cena: 580
ocena

ASPIRATOR ODCIĄGACZ KATARU "KATAREK" do odkurzacza

ocena

ASPIRIN 500mg 10 tabl.

ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

cena: 4460
cena: 699
cena: 1844
ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

ocena

ASPIRIN Effect, granulat 500mg 10 saszetek

ocena

ASPOT, magnez i potas, skurcze, 60 tabletek

cena: 2799
cena: 1499
cena: 565
ocena

AUDISPRAY, do higieny uszu, 50 ml

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne Mydło siarkowe 100 g

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjny ŻEL myjący 120 ml

cena: 2850
cena: 630
cena: 1198
ocena

BARWA SIARKOWA MOC Maseczka antybakteryjna 2x5ml

ocena

BARWA SIARKOWA MOC peeling siarkowy, drobnoziarnisty 2x5ml

ocena

BETA-KAROTEN betakaroten NATURKAPS 90 kaps.

cena: 290
cena: 297
cena: 770
ocena

BIAŁA PERŁA pasta wybielająca dla PALACZY 100ml

ocena

BIOTEBAL 5 , biotyna 5mg, 30 tabletek

ocena

BIOTYK 15 kaps.

cena: 2485
cena: 2390
cena: 810
ocena

BIOTYK 30 kaps.

ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów SUCHYCH I ZNISZCZONYCH, 250 g

ocena

BIOVAX, Serum odżywcze DO PAZNOKCI, 15 ml

cena: 1249
cena: 1955
cena: 1530
ocena

BIOVITAL ZDROWIE 650 ml

ocena

BOIRON CAMILIA NA ZĄBKOWANIE płyn 10 x 1ml

ocena

BOIRON OSCILLOCOCCINUM p/grypie 6 fiolek

cena: 3950
cena: 2389
cena: 1699
ocena

CALCIUM C o smaku cytryny, 16 tabletek musujących

ocena

Calcium C o smaku maliny 16 tabl.

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy, 16 tabletek musujących

cena: 399
cena: 399
cena: 399
ocena

CALCIUM syrop o smaku TRUSKAWKOWYM 150 ml

ocena

CAPIVIT TOTAL ACTION 30 kapsułek

ocena

Carbosal z czarną jagodą, węgiel aktywowany na zatrucia, biegunkę, 30 kapsułek

cena: 699
cena: 1715
cena: 899
ocena

CEBION MULTI krople 10 ml

ocena

CENTRUM MULTIEFEKT z Luteiną od A do Z 30 tabl.

ocena

CERUTIN 125 tabl.

cena: 1485
cena: 2149
cena: 650
ocena

CERUVIT Junior smak LANDRYNKOWY Syrop 120 ml

ocena

CETEBE 500 mg 30 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu

ocena

CHLORCHINALDIN 2mg CZARNA PORZECZKA 20 tabl. do ssania

cena: 745
cena: 1345
cena: 899
ocena

CHLORCHINALDIN 2mg POMARAŃCZOWY 20 tabl. do ssania

ocena

CHOLINEX 16 pastylek do ssania

ocena

CHOLINEX BEZ CUKRU 16 pastylek

cena: 899
cena: 895
cena: 961
ocena

CHRYPEX porzeczka 30 pastylek do ssania

ocena

CLARASTILL, krople do oczu, odżywcze i nawilżające, 5 ml

ocena

CLOTRIMAZOLUM krem 1% 20g (AFLOFARM)

cena: 1290
cena: 2760
cena: 253
ocena

COLDREX, MaxGrip, 10 saszetek

ocena

COLGATE SENSITIVE PRO-RELIEF pasta do zębów wrażliwych 75 ml

ocena

Cutishelp, KREM KONOPNY, NA DZIEŃ, ŁUSZCZYCA 100ml

cena: 1360
cena: 1575
cena: 3950
ocena

Cutishelp, MAŚĆ KONOPNA, NA NOC, EGZEMA 50ml

ocena

CYNK 10 mg 30 tabletek

ocena

CYNK 15 mg 100 tabletek

cena: 2660
cena: 433
cena: 2550
ocena

D-VITUM forte K2 WITAMINA D 2000 + WITAMINA K2 MK7, 36 kapsułek

ocena

DAKTARIN krem 15 g

ocena

DAKTARIN puder leczniczy W AEROZOLU 100 g

cena: 2160
cena: 1799
cena: 2555
ocena

DATONG spray przeciw chrapaniu do gardła 22 ml

ocena

DETTOL MED aerozol do przemywania ran 100 ml

ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

cena: 2977
cena: 2158
Chwilowo niedostępny
cena: 1049
ocena

DEXAPINI syrop 150g

ocena

DEXERYL, Krem, 50 g

ocena

DICLOZIAJA żel 50 g

cena: 949
Chwilowo niedostępny
cena: 1199
cena: 849
ocena

DIOHESPAN COMFORT żel chłodzący na nogi 70 g

ocena

DOPPELHERZ aktiv Magnez-B6 Forte 400 30 tabl.

ocena

Doppelherz aktiv NA STAWY FORTE 60kaps.

cena: 1375
Chwilowo niedostępny
cena: 990
cena: 2799
ocena

DUREX PERFORMA prezewatywy PRZEDŁUŻAJĄCE STOSUNEK 12 sztuk

ocena

DUREX PLAY - NAKŁADKA WIBRACYJNA

ocena

ELEKTROLITY, nawodnienie organizmu, 5 saszetek

cena: 2880
cena: 2399
cena: 633
ocena

ELMEX JUNIOR pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat 75 ml

ocena

ELMEX SENSITIV PLUS pasta do zębów 75ml

ocena

ENTEROBIOTIC, stop biegunce, 10 kapsułek

cena: 1360
cena: 1477
cena: 1420
ocena

ENTUS JUNIOR syrop 120 ml

ocena

ERAZABAN 10%, krem na opryszczkę, 2 g

ocena

ESPUMISAN 100 tabletek

cena: 905
cena: 1670
cena: 1999
ocena

ESPUMISAN krople 30ml

ocena

ETOPIRYNA 10 tabl.

ocena

ETOPIRYNA 30 tabl.

cena: 2149
cena: 280
cena: 760
ocena

FENISTIL żel 30 g

ocena

FERVEX D bez cukru 8 saszetek

ocena

Fiorda JUNIOR, o smaku malinowym, 15 pastylek do ssania

cena: 1949
cena: 1350
cena: 766
ocena

FIXSIN zestaw do płukania zatok, 10 saszetek

ocena

FLAVAMED MAX 6 mg/ml syrop 100 ml

ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

cena: 2646
cena: 1249
cena: 809
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml TRUSKAWKOWA 200ml

ocena

FLEGAMINA 4mg/5ml syrop MIĘTOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 8mg 20 tabletek

cena: 1145
cena: 809
cena: 744
ocena

FRITT guma z witaminą C TRUSKAWKA 1 szt. = 3listki

ocena

GARDIMAX Herball, ziołowy syrop na gardło, 110 ml

ocena

GARDLOX 16 pastylek do ssania

cena: 160
cena: 950
cena: 735
ocena

GARDLOX syrop ziołowy Z MIODEM 120 ml

ocena

GRIPEX 10 tabletek

ocena

GRIPEX HOTACTIV 8 saszetek

cena: 899
cena: 899
cena: 1220
ocena

GRIPEX MAX 10 tabletek

ocena

GRIPEX MAX 20 tabletek

ocena

GRIPEX NOC 12 tabletek

cena: 1149
cena: 1999
cena: 1199
ocena

GRYPOLEK 12 tabl.

ocena

GYNTIMA, Fytofontana, Czopki dopochwowe z PROBIOTYKIEM, 5 szt

ocena

HALSET 24 tabletki do ssania

cena: 779
Chwilowo niedostępny
cena: 1313
cena: 885
ocena

HASCOSEPT 0,15% aerozol 30 g

ocena

HEMORECTAL 10 czopków

ocena

HERBAPECT bez cukru syrop 150g

cena: 1199
cena: 944
cena: 849
ocena

HERBAPECT JUNIOR syrop 100ml

ocena

HERBAPECT syrop na kaszel suchy i mokry 240g

ocena

HERBITUSSIN KASZEL I GARDŁO 12 tabletek do ssania

cena: 899
cena: 1038
cena: 725
ocena

Humer Woda Morska do Nosa dla Dzieci - 7 Minerałów, 150 ml

ocena

HYDROMINUM, 30 tabletek

ocena

IBEROGAST płyn 20 ml

cena: 2990
cena: 2390
cena: 2249
ocena

IBUM 200mg 30 kaps.

ocena

IBUM 200mg, 10 kapsułek

ocena

Ibum CZOPKI 60mg, od 3 miesiąca życia, 10czopków

cena: 1180
cena: 499
cena: 880
ocena

IBUM FORTE 36 kaps.

ocena

IBUM zawiesina 100mg/5m, smak malinowy, 130g

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
ocena

IBUPROM 200 mg 50 tabletek

cena: 1169
cena: 1095
cena: 1575
ocena

IBUPROM 200mg 10 tabletek

ocena

IBUPROM MAX 400 mg 24 tabletki

ocena

IBUPROM SPRINT CAPS 10 kapsułek

cena: 465
cena: 1079
cena: 755
ocena

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

ocena

IBUPROM ZATOKI 24 tabl.

ocena

Ibuprom zatoki HIPERTONIC SPRAY 50ml

cena: 923
Chwilowo niedostępny
cena: 1540
Chwilowo niedostępny
cena: 1725
ocena

INHALOL krople 10 g

ocena

ISISPHARMA UNITONE 4 KREM rozjaśniający przebarwienia skóry z ALFA-ARBUTYNĄ, 30 ml

ocena

KIN BABY żel dla ząbkujących dzieci 30 ml

cena: 799
cena: 7306
cena: 1549
ocena

KROPLE MIĘTOWE (Menthae piperitae tinc.) 35 g

ocena

KROPLE ŻOŁĄDKOWE (GUTTAE STOMACHICAE) 35 g

ocena

LAREMID 10 tabl.

cena: 150
cena: 190
cena: 620
ocena

LINEA 40 + 60 tabletek

ocena

LINOMAG BOBO A+E krem dla dzieci i niemowląt 50 ml

ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

cena: 2999
cena: 1148
cena: 999
ocena

Liv. 52 Himalaya 50 tabletek

ocena

LOKOMOTIV 8 drażetek

ocena

LOKOMOTIV syrop 130 ml

cena: 2099
cena: 880
cena: 1099
ocena

MAGNEFAR B6 60 tabl.

ocena

MAGNESIUM B6 Skurcze 60tabl.

ocena

MARINE COLLAGEN Kolagen morski 90 kaps.

cena: 1399
cena: 795
cena: 2950
ocena

MAŚĆ CYNKOWA, 20g

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

cena: 199
cena: 249
cena: 3199
ocena

MUCOANGIN 20 tabletek do ssania

ocena

MUCOSOLVAN MINI, Syrop 100 ml

ocena

MUCOSOLVAN 20 tabletek

cena: 1393
cena: 1498
cena: 1385
ocena

MUCOSOLVAN Syrop 100ml

ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

ocena

Mydło z ALEP, savon d'Alep 200g

cena: 1449
cena: 2999
cena: 1750
Chwilowo niedostępny
ocena

Naproxen Emo, żel przeciwbólowy, przeciwzapalny, 100 g

ocena

NASIC aerozol do nosa (0,1mg+5mg) 10ml

ocena

NASIC Kids aerozol do nosa (0,05mg+5mg) 10ml

cena: 1220
cena: 1320
cena: 1265
ocena

NASIVIN SOFT 0,01 % krople 5 ml dla niemowląt

ocena

neoFuragina, na infekcje dróg moczowych, 30 tabletek

ocena

NeoMag CARDIO 50 tabletek

cena: 1399
cena: 980
cena: 1098
ocena

NeoMag FORTE 50 tabl.

ocena

NEOMAG SKURCZ 50 tabletek

ocena

NIFUROKSAZYD 100 mg 24 tabletki

cena: 1149
cena: 949
cena: 749
ocena

NIFUROKSAZYD 200mg 12 tabletek

ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

ocena

No-Spa Comfort 40mg 20 tabletek

cena: 799
cena: 815
cena: 1049
ocena

NOVOSCABIN Skin Protect, płyn na świerzb, wszy, 120 ml

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina dla dzieci, smak POMARAŃCZOWY 100ml

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina smak TRUSKAWKOWY 100ml

cena: 2290
cena: 1835
cena: 1649
ocena

NUROFEN 60mg 10 czopków

ocena

Nurofen ULTIMA, 200mg+500mg, 24 tabletki

ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 10 kapsułek

cena: 999
cena: 1290
cena: 1049
ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

ocena

NUROFEN ŻEL 5% 50g

ocena

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

cena: 1849
cena: 1355
cena: 1610
ocena

NUROFEN, dla dzieci, JUNIOR,smak TRUSKAWKOWY, 100ml

ocena

OCTENISEPT na rany 250 ml

ocena

OILATUM MYDŁO kostka 100g

cena: 2020
cena: 3390
cena: 2149
ocena

OLBAS OIL krople 10 ml IMPORT

ocena

OLEJEK GERANIOWY ETERYCZNY, GERANIUM, PROFARM 10 ml

ocena

Olimp CHELA-FERR MED 30 kapsułek

cena: 1485
cena: 960
cena: 1599
ocena

OLIMP GARLICIN czosnek bezzapachowy 30 kaps.

ocena

OLIMP, ALERGOMIN, 30 kapsułek

ocena

OPASKA ELASTYCZNA Z ZAPINKĄ 12cm x 5 m Hartmann

cena: 805
cena: 1790
Chwilowo niedostępny
cena: 349
ocena

OPOKAN 7,5 mg 10 tabletek

ocena

OPOKAN Actigel, żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, naproxen 0,1g/g, 50g

ocena

OPOKAN Med, Plaster rozgrzewający, 1 szt

cena: 799
cena: 1080
cena: 375
ocena

OROFAR MAX 30 pastylek do ssania

ocena

OTOARGENT, krople do uszu,z nanosrebrem i nanomiedzią, 15 ml

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

cena: 1850
cena: 1980
cena: 1340
ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN BABY spray 20 ml

ocena

OTRIVIN Duo aerozol do nosa 10ml

cena: 1499
cena: 1805
Chwilowo niedostępny
cena: 1605
ocena

PANADOL 500mg 24 tabl.

ocena

PANADOL 500mg 48 tabl.

ocena

PARA FARM płyn doustny na pasożyty, grzyby, odrobaczenie, 85 ml

cena: 777
cena: 1195
cena: 5790
ocena

PARACETAMOL czopki doodbytnicze 250 mg

ocena

Pelafen BABY 6m+, na przeziebienie dla niemowląt, 20 kapsułek twist-off

ocena

Pelafen Extra 6+ syrop dla dzieci, przeziębienie i grypa, 100 ml

cena: 399
cena: 1577
cena: 1770
ocena

Pelafen Kid 3+ syrop dla dzieci, przeziębienie i grypa, 100 ml

ocena

PHARMACERIS F 02 ( sand , piaskowy) delikatny fluid INTENSYWNIE KRYJĄCY SPF 20 30ml

ocena

PHARMACERIS T SEBO-ALMOND PEEL 10% KREM PEELINGUJĄCY - II STOPIEŃ ZŁUSZCZANIA 50ml

cena: 1422
cena: 3155
cena: 3077
ocena

PIKOVIT syrop 150 ml

ocena

PLASTER POLOVIS PLUS - UNIWERSALNY PRZYLEPIEC TKANINOWY 5 M x 12,5 MM

ocena

PLIVAFEM F żel do higieny intymnej 100 ml

cena: 1169
cena: 349
cena: 2404
ocena

Pluszzz MULTIWITAMINA + ŻEŃSZEŃ 24 tabl. musujące

ocena

POLOCARD 75mg 60 tabl.

ocena

PROCTO-GLYVENOL 10 czopków

cena: 842
cena: 769
cena: 3233
ocena

PROSPAN Syrop z bluszczu 100 ml

ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

RAPACHOLIN C 30 drażetek

cena: 1590
cena: 599
cena: 889
ocena

RETIMAX, Maść ochronna z Witaminą A, 30g

ocena

Rivanol 0,1%, riwanol w płynie, 100 g

ocena

RUB AROM maść rozgrzewająca 40 g

cena: 375
cena: 183
cena: 890
ocena

RUTINACEA MAX 45 tabl. + 15 tabl. gratis

ocena

RUTINACOL 120 tabl.

ocena

RUTINOSCORBIN 150 tabletek

cena: 649
cena: 675
cena: 1099
ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na bolące nogi, rozmiar M

cena: 785
cena: 840
cena: 5350
ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na żylaki, rozmiar L

ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

SEPTOLETE 30 pastylek do ssania

cena: 5350
cena: 770
cena: 1099
ocena

SEPTOLETE D 30 pastylek do ssania bez cukru

ocena

SINECOD krople 20ml

ocena

SINULAN FORTE 60 tabletek

cena: 1099
cena: 1549
cena: 4325
ocena

SINUPRET 50 drażetek

ocena

SMECTA 10 saszetek

ocena

SMECTA 10 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

cena: 3240
cena: 1226
cena: 1006
ocena

SMECTA 30 saszetek

ocena

SMECTA 30 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

ocena

SORA FORTE, Szampon leczniczy na wszawicę, 50 ml

cena: 3402
cena: 2560
cena: 1155
ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

ocena

STARAZOLIN krople do oczu 10ml

ocena

STERIMAR spray do nosa 50 ml

cena: 145
cena: 899
cena: 1999
ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

ocena

SUDAFED XYLOSPRAY 1% aerozol do nosa 10ml

cena: 1590
cena: 699
cena: 1115
ocena

Sufrin, siarka bioprzyswajalna, 60 kapsułek

ocena

SYROP PRAWOŚLAZOWY ALTE 125g

ocena

SZAŁWIA fix 30 torebek Flos

cena: 3399
cena: 215
cena: 349
ocena

TABLETKI USPOKAJAJĄCE 90 tabl. Labofarm

ocena

TANTUM ROSA 10 saszetek

ocena

TANTUM ROSA 6 saszetek

cena: 1399
cena: 3099
cena: 2399
ocena

Termofor Hipopotam 0,7 l

ocena

Test ciążowy PINK-TEST płytkowy 1 szt.

ocena

Theraflu ExtraGRIP 10 saszetek

cena: 2450
cena: 1299
cena: 1489
ocena

THERAFLU ExtraGRIP 6 saszetek

ocena

TOKOVIT E 200 j.m. 60 kapsułek

ocena

TYMIANEK I PODBIAŁ 16 pastylek do ssania

cena: 1249
cena: 1195
cena: 825
ocena

ULTRAMAG B6+, magnez organiczny z witaminą B6, cytrynian magnezu, 30 tabletek

ocena

UNDOSAL Zasypka do stóp przeciw potliwości, profilaktyka grzybicy, 120g

ocena

UPSARIN C 20 tabl. musujących

cena: 550
cena: 820
cena: 1885
ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

ocena

UZARIN Żel na urazy, siniaki, opuchliznę 75ml

ocena

VALERIN MAX 10 tabletek

cena: 1799
cena: 1199
cena: 1199
ocena

VIBOVIT BOBAS wanilia 15 saszetek

ocena

VIBOVIT JUNIOR smak pomarańczowy 15 saszetek

ocena

VICKS WICK VAPORUB maść 50 g

cena: 1290
cena: 1170
cena: 1749
ocena

VISCOPLAST PLASTRY - ZESTAW WODOODPORNY 12 szt.

ocena

VITA-MINER 60 drażetek

ocena

VITAPIL z biotyną 30 tabl.

cena: 299
cena: 1375
cena: 2470
ocena

VOLTAREN EMULGEL 1% 50g

ocena

WITAMINA A+E, HASCO, 30 kapsułek

ocena

Witamina B Complex, Colfarm, 60 tabletek

cena: 1965
cena: 399
cena: 333
ocena

WITAMINA C 200mg (Vitaminum C) 30 tabl. Colfarm

ocena

WITAMINA C 200mg 50 tabl. (Teva)

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

cena: 247
cena: 519
cena: 100
ocena

Wyciąg ze Skrzypu i Pokrzywy Forte 100 tabletek BIOGARDEN

ocena

WYCIĄG ZE SKRZYPU POLNEGO I POKRZYWY 100 tabl.

ocena

XENNA błonnik, 110 g

cena: 1695
cena: 1499
cena: 1299
ocena

XENNA Extra Comfort, liść senesu, 10 tabletek

ocena

XENNA FIX 20 saszetek

ocena

ZATOXIN, na katar i zatkane zatoki, 60tabletek

cena: 799
cena: 659
cena: 3499
ocena

Zdrovit GRIPOVITA Forte, na odporność, 10 saszetek

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 1 nawilżanie 50 ml

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem 2 odżywianie wygładzanie 50 ml

cena: 1299
cena: 872
cena: 872
ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Maska mleczny kompres do twarzy 7 ml

ocena

ZIAJA krem OLIWKOWY LEKKA FORMUŁA 50 ml

ocena

ZIAJA MED KURACJA WYBIELAJĄCA punktowy reduktor przebarwień 30 ml

cena: 150
cena: 520
cena: 1199
ocena

ZIAJA MED SKÓRA ALERGICZNA fizjoderm krem pod oczy 15 ml

ocena

ZIAJA MULTIMODELING ENERGETYZUJĄCY Peeling do ciała, 200ml

ocena

ZIAJA POMARAŃCZOWY Peeling myjący 200 ml

cena: 1149
cena: 928
cena: 1308
ocena

ZIAJA SOPOT Krem brązujący przeciw zmarszczkom 50ml

ocena

ZIAJA SOPOT SPA Płyn micelarny 200 ml

ocena

ŻEŃ-SZEŃ Ginseng 100 mg 60 tabletek

cena: 1082
cena: 889
cena: 1299
ocena

ŻURAVIT 36 kapsułek

ocena

ŻURAVIT Junior syrop z żurawiny 100 ml

cena: 2005
cena: 1399

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl