Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

UROVAL manosa, na zapalenie pecherza moczowego, 30 tabletek

Indeks towarowy: urovalm
  0/5   opinie
Postać: tabletki
Producent: VALOSUN
Skład: żurawina
21,95 PLN
Opakowanie
30 tabletek

Skład
D-mannoza (jakość farmaceutyczna) 400 mg
Żurawina wielkoowocowa (standaryzowany wyciąg) 100 mg

Charakterystyka
UROVAL manosa jest oryginalnym kompleksem naturalnych substancji: monosacharydu D-mannoza i ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej, które skutecznie pomagają w zapobieganiu występowania niepożądanych bakterii w drogach moczowych i korzystnie wpływają na czynność pęcherza moczowego.

UROVAL dostępny jest w formie tabletek powlekanych specjalnym filmem - ułatwia to ich połykanie i powoduje szybsze wchłanianie aktywnych składników. W tabletkach wykorzystano skoncentrowane aktywne substancje o najwyższej farmaceutycznej jakości.

Działanie:
Powierzchnię bakterii infekcyjnych (najczęściej Escherichia coli) pokrywa warstwa glikoproteiny lektyny, która umożliwia bakteriom przyczepianie się do wewnętrznej ściany pęcherza moczowego zabezpieczając je przed spłukaniem.

D-mannoza skutecznie wiąże się z warstwą lektynową tych wrogich bakterii, dzięki czemu uniemożliwia, by przyczepiały się one do dróg moczowych. Bakterie są następnie wraz z moczem wypłukiwane z organizmu. Działanie D-mannozy nie polega zatem na zabijaniu wszystkich bakterii, w tym korzystnie oddziałujących mikroorganizmów (tak jak w przypadku antybiotyków), ale wyłącznie ma umożliwić wypłukanie bakterii patogennych.*)

Potwierdzono, że podawanie D-mannozy w 90% przypadków pozwala na usunięcie infekcji pęcherza moczowego. Do wyraźnej poprawy dochodzi przy tym już w przeciągu 24 godzin!*)

Skoncentrowany wyciąg z żurawiny wielkoowocowej zawarty w preparacie charakteryzuje się wyraźnym działaniem przeciwzapalnym i zawiera substancje naturalne, mające korzystny wpływ na wydolność pęcherza moczowego.*)

Zastosowanie:
UROVAL manosa jest wskazany dla wszystkich, którzy cierpią na ostre lub przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego.

Zaleca się go zatem zarówno w przypadku początkowych objawów, chwilowych problemów, jak i przy ostrych dolegliwościach i często powtarzających się zapaleniach. Stosowanie preparatu jest wskazane również po leczeniu infekcji pęcherza moczowego antybiotykami. Po konsultacji z lekarzem można go zastosować również jako uzupełnienie kuracji w trakcie przyjmowania antybiotyków. UROVAL manosa może być stosowany również profilaktycznie w celu uniknięcia dolegliwości w okresie zwiększonego ryzyka zapaleń urologicznych.

Skuteczność działania UROVAL manosa dotyczy nie tylko kobiet, które są bardziej podatne na zapalenia pęcherza moczowego, ale również mężczyzn, których w starszym wieku mogą dotykać częste infekcje układu moczowego, co ma związek z narastającymi wraz z rozrostem prostaty dolegliwościami.

Ryzyko wystąpienia infekcji dróg moczowych jest zazwyczaj podwyższone również w przypadku kobiet w ciąży i w okresie klimakterium.

Bezpieczeństwo: Naturalny skład UROVAL manosa sprawia, że jest on bezpieczny. Nawet w przypadku długotrwałego stosowania nie stwierdzono żadnych negatywnych skutków jego przyjmowania.

Dawkowanie
1-2 tabletki 2x dziennie 20 minut przed jedzeniem, popić odpowiednią ilością płynu.
Dawka 2 tabletki 2x dziennie zalecana jest przy ostrych zapaleniach pęcherza moczowego, dawkę tę można po ustąpieniu ostrych objawów zmniejszyć do 1 tabletki 2x dziennie.

Przy dolegliwościach przewlekłych zaleca się długotrwałe stosowanie UROVAL manosa.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl