Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

MAXON ACTIVE, leczenie zaburzeń erekcji, 25mg Sildenafilum 2 tabl.

Indeks towarowy: 11592
  0/5   opinie
Seria:
Producent: ADAMED
Skład: sildenafil
Postać: tabletki
24,90 PLN
Opakowanie
2 tabletki

Charakterystyka
MaxOn Active to lek zawierający w składzie sildenafil (sildenafil citrate) - substancję stosowaną w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. MaxOn Active to jedyny lek na polskim rynku z sildenafilem (dawka 25mg) dostępny bez recepty!

Skład
Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Pozostałe składniki:
Celuloza mikrokrystaliczna, Hydroksypropyloceluloza, Kroskarmeloza sodowa, Magnezu stearynian, Krzemionka koloidalna bezwodna, Hypromeloza 6cP,L, Tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 4000, Sodu cytrynian dwuwodny.

Działanie:
MaxOn Active lek OTC (wydawany bez recepty), zawierający w składzie Sildenafil citrate - substancję rozsławioną za sprawą "małej, niebieskiej tabletki", dostępną do tej pory jedynie w lekach wydawanych z przepisu lekarza. Jedno opakowanie MaxOn Active to dwie tabletki, z których każda zawiera po 25mg Sildenafilu. Lek ten wskazany jest w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Zaburzenia te charakteryzują się niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia niezbędnego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Zastosowanie:
Lek MaxOn Active jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. W celu skutecznego działania leku MaxOn Active niezbędna jest stymulacja seksualna.

Uwaga!
Dla Twojego bezpieczeństwa do każdego opakowania leku dołączone zostało narzędzie diagnostyczne, które pozwoli określić, czy możesz przyjmować preparat MaxOn Active.

Przeciwwskazania:
  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • Równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.
  • Stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.
  • Nie należy stosować u mężczyzn z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca
  • Przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5

Dawkowanie MaxOn Active:

Lek MaxOn Active powinny być przyjmowany na około godzinę przed stosunkiem. Podstawowa dawka to jedna tabletka (25 mg substancji czynnej). Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę. Jeżeli MaxOn Active jest przyjmowany podczas posiłku, początek działania produktu leczniczego może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo. W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg. Lek nie jest wskazany dla osób w wieku poniżej 18 lat.

Sposób podawania:
Podanie doustne.

Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

DERMENA

czyli kompleksowa kuracja na wypadanie włosów - pełny asortyment, polecamy!

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl