Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

HERBAYA Morwa biała, prawidłowy poziom cukru, 60 kapsułek

Indeks towarowy: 12897
  0/5   opinie
Producent: Herbapol
Seria: HERBAYA
Postać: kapsułki
Skład: morwa biała
17,49 PLN
Opakowanie
60 kapsułek

Charakterystyka
Ekstrakt z liści morwy jest źródłem flawonoidów oraz innych drogocennych substancji. Suplement diety Herbaya Morwa biała polecany jest osobom, które mają problem z utrzymaniem właściwego stężenia cukru we krwi

Korzyścią z przyjmowania suplementu diety Herbaya Morwa biała jest wsparcie dla prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Morwa biała w naturalny sposób wspomaga produkcję insuliny, tym samym jest składnikiem wpływającym na metabolizm glukozy w organizmie.

Skład
Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki): ekstrakt z liści morwy białej – 186mg, w przeliczeniu na liści morwy białej – 5580mg.

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, suchy ekstrakt z liści morwy białej, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, barwniki: dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Zastosowanie:
Suplement diety Herbaya Morwa biała prawidłowy metabolizm cukrów przeznaczony do stosowania jako środek wspomagający proces metabolizmu węglowodanów.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja: dwie kapsułki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl