Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

HERBAYA Sterole, prawidłowy poziom cholesterolu, 60 kapsułek

Indeks towarowy: 12901
  0/5   opinie
Producent: Herbapol
Seria: HERBAYA
Postać: kapsułki
Skład: sterole
24,88 PLN
Opakowanie
60 kapsułek

Charakterystyka
Masz problemy z utrzymaniem odpowiedniego stężenia cholesterolu we krwi? Wypróbuj suplementu marki Herbapol Lublin – Herbaya Sterole roślinne. Preparat zawiera najwyższej jakości ekstrakt z nasion soi.

Suplement diety Herbaya Sterole roślinne można stosować jako środek obniżający stężenie cholesterolu we krwi lub jako preparat ułatwiający utrzymanie go na prawidłowym poziomie. Zawarty w składzie ekstrakt z nasion soi o zawartości 95% steroli roślinnych to składnik najwyższej jakości, co zostało potwierdzone przez Herbapol Lublin. Składnik ten został wyselekcjonowany w efekcie badań fizykochemicznych. Ekstrakt poddany był standaryzacji na zawartość fitosteroli, cechuje go kontrolowana czynność mikrobiologiczna.

Skład
Zawartość składników w 8 kapsułkach: ekstrakt z nasion soi – 1684,4mg, w tym: sterole roślinne – 1600mg; w przeliczeniu na nasiona soi – 25,3kg.

Suchy ekstrakt z nasion soi zawierający 95% steroli roślinnych (47g steroli roślinnych na 100g produktu), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, barwniki: dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Zastosowanie:
Suplement diety Herbaya Sterole roślinne prawidłowy poziom cholesterolu przeznaczony do stosowania jako środek pomagający utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zawiera soję. W przypadku osób, które przyjmują leki na obniżenie cholesterolu, stosowanie preparatu powinno odbywać się pod nadzorem lekarza. Podczas stosowania suplementu należy unikać spożywania dodatkowych steroli roślinnych powyżej 3g na dobę.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 5. roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Nie stosować w przypadku braku wskazań.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja: wspomaganie utrzymania właściwego poziomu cholesterolu: 4 kapsułki, przyjmowane dwa razy dziennie po dwie kapsułki; obniżanie poziomu cholesterolu: 8 kapsułek, przyjmowane dwa razy dziennie po 4 kapsułki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl