Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

IBUPROM ZATOKI 12 tabl.

Indeks towarowy: 321
  0/5   opinie
Skład: ibuprofen+pseudoefedryna
Seria: Ibuprom
Postać: tabletki
Producent: USP
9,23 PLN
Chwilowo niedostępny
Opakowanie
12 tabletek
  • produkt dostępny w sprzedaży wyłącznie w opcji odbiór osobisty, sprzedaż maksymalnie 1 opakowania dla 1 pacjenta
  • w celu zamówienia produktu prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny w celu przygotowania odbioru


Skład
Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg
Chlorowodorek pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum) 30 mg

Działanie
Ibuprom Zatoki działa dwutorowo:
•udrażnia zatoki, zmniejszając uczucie zatkania i przywraca swobodę oddychania,
•działa przeciwzapalnie i dodatkowo zmniejsza uczucie ucisku w okolicach zatok.

Wskazania
Ibuprom Zatoki stosuje się doraźnie w łagodzeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa (katar), ból głowy, gorączka , bóle stawowo-mięśniowe.

Przeciwwskazania
•nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku,
•nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy lub inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych,
•choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy,
•skaza krwotoczna
•ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca,
•jednoczesne przyjmowanie innych leków z grupy NLPZ
•ciężkie zaburzenia sercowo naczyniowe, tachykardia, nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa
•nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz chromochłonny nadnerczy
•jaskra z zamkniętym katem przesączania
•rozrost gruczołu krokowego
•leczenie inhibitorami MAO lub okres 2 tyg. od zaprzestania ich przyjmowania
•ciąża i okres karmienia piersią
•dzieci do ukończenia 12 roku życia.

Działania niepożądane
•niestrawność, ból brzucha, nudności, ból głowy, pokrzywka, świąd,
•biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość, uczucie zmęczenia, obrzęki.

Interakcje
Nie należy przyjmować ibuprofenu jednocześnie z kwasem acetylosalicylowym, innymi NLPZ i kortykosteroidami ze względu na zwiększenie ryzyka występowania działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego.
Ibuprofen zmniejsza skuteczność działania leków hipotensyjnych i moczopędnych oraz może zwiększać ryzyko wystąpienia krwotoków u pacjentów leczonych jednocześnie zidowudyną.
Długotrwałe stosowanie ibuprofenu z kwasem acetylosalicylowym, w dawkach ochraniających serce, może osłabiać przeciwzakrzepowe działanie kwasu acetylosalicylowego.
Pseudoefedryna osłabia działanie leków hipotensyjnych.
Informacje dodatkowe Należy zachować ostrożność w przypadku prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania maszyn.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

Bioaron BABY od 6 m-ca 30 kaps. twist-off

ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

cena: 1950
cena: 4899
cena: 1610
ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

ocena

MAGNEZ + B6, 30 kapsułek

cena: 1390
cena: 6450
cena: 290
ocena

NUROFEN ZATOKI 12 tabl.

ocena

PELAVO KIDS syrop na przeziębienie i grypę, wzmacnia odporność, 120 ml

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

cena: 710
cena: 2099
cena: 520
ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

ocena

STREPSILS INTENSIVE 16 PASTYLEK

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

cena: 533
cena: 1649
cena: 2299
ocena

TANTUM VERDE P 3mg 20 pastylek do ssania

ocena

VIBOVIT LITERKI, 50 żelek

ocena

ANTIDRAL 10% płyn 50 ml

cena: 1599
cena: 1750
cena: 2099
ocena

ARTROCOL, glukozamina, chondroityna, 60 kapsułek

ocena

APIVAGINUM Globulki propolisowe z kwasem hialuronowym 5 szt

ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

cena: 2099
cena: 1599
cena: 1122
ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

ocena

TANTUM VERDE smak miodowo-pomarańczowy, 20 pastylek do ssania

ocena

AROMACTIV plastry z olejkami eterycznymi 5szt.

cena: 760
cena: 1599
cena: 1466
ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów BLOND, 250 g

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

ocena

MAGNEZ + WIT. B6 60 tabletek

cena: 1955
cena: 545
cena: 328
ocena

2 KC 6 tabletek

ocena

ACATAR ZATOKI 12 tabletek

ocena

ACC MINI 100mg 20 tabletek musujących

cena: 660
cena: 1249
cena: 1349
ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

ocena

ACNEX Krem do skóry trądzikowej, trądzik, zaskórniki, 35 g

ocena

ACTI-trin syrop na katar 100ml

cena: 1890
cena: 1099
cena: 1259
Chwilowo niedostępny
ocena

ACTIFED syrop na przeziębienie 100 ml

ocena

ALTACET ICE aerozol 130 ml

ocena

ALTACET żel 75g

cena: 1399
cena: 1421
cena: 1220
ocena

Ambrosol Pliva (15 mg / 5 ml) syrop 120 ml

ocena

AMIL test ciążowy PŁYTKOWY 1 szt.

ocena

AMOL płyn 250 ml

cena: 720
cena: 799
cena: 2585
ocena

APAP 12 tabl.

ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

Apap JUNIOR, granulat 250mg, 10 saszetek

cena: 499
cena: 610
cena: 1123
ocena

APARAT DUŻY KLIN NA HALLUKSY, VAYA

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
ocena

ASPARAN FORTE Mg+K 60 tabletek

cena: 988
cena: 1179
cena: 499
Chwilowo niedostępny
ocena

ASPIRATOR ODCIĄGACZ KATARU "KATAREK" do odkurzacza

ocena

ASPIRIN 500mg 10 tabl.

ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

cena: 4460
cena: 699
cena: 1844
ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

ocena

ASPIRIN Effect, granulat 500mg 10 saszetek

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne Mydło siarkowe 100 g

cena: 2799
cena: 1499
cena: 630
ocena

BARWA SIARKOWA MOC Maseczka antybakteryjna 2x5ml

ocena

BIOTYK 30 kaps.

ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów SUCHYCH I ZNISZCZONYCH, 250 g

cena: 290
cena: 1249
cena: 1955
ocena

BIOVITAL ZDROWIE 650 ml

ocena

Calcium C o smaku maliny 16 tabl.

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy, 16 tabletek musujących

cena: 3950
cena: 399
cena: 399
ocena

CALCIUM syrop o smaku TRUSKAWKOWYM 150 ml

ocena

CEBION MULTI krople 10 ml

ocena

CERUVIT Junior smak LANDRYNKOWY Syrop 120 ml

cena: 699
cena: 1485
cena: 745
ocena

CHRYPEX porzeczka 30 pastylek do ssania

ocena

CLOTRIMAZOLUM krem 1% 20g (Hasco)

ocena

COLDREX, MaxGrip, 10 saszetek

cena: 1290
cena: 259
cena: 1360
ocena

Cutishelp, KREM KONOPNY, NA DZIEŃ, ŁUSZCZYCA 100ml

ocena

D-VITUM witamina D dla niemowląt 36 kapsułek „twist-off”

ocena

DATONG spray przeciw chrapaniu do gardła 22 ml

cena: 3950
cena: 1425
cena: 2977
ocena

DERMOSAN N+R krem półtłusty filtry UV ! 40g

ocena

DEXAPICO syrop przeciwkaszlowy 115 ml

ocena

DEXAPINI syrop 150g

cena: 1088
cena: 1049
cena: 949
Chwilowo niedostępny
ocena

DICLOZIAJA żel 50 g

ocena

DUREX PLAY żel intymny NAWILŻAJĄCY 50 ml

ocena

ENTEROBIOTIC, stop biegunce, 10 kapsułek

cena: 849
cena: 1515
cena: 1420
ocena

ENTUS JUNIOR syrop 120 ml

ocena

ESPUMISAN 100 tabletek

ocena

ESPUMISAN krople 30ml

cena: 905
cena: 1999
cena: 2149
ocena

ETOPIRYNA 10 tabl.

ocena

FERVEX D bez cukru 8 saszetek

ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

cena: 280
cena: 1350
cena: 809
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml TRUSKAWKOWA 200ml

ocena

FLEGAMINA 4mg/5ml syrop MIĘTOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 8mg 20 tabletek

cena: 1145
cena: 809
cena: 744
ocena

GARDIMAX Herball, ziołowy syrop na gardło, 110 ml

ocena

GRIPEX 10 tabletek

ocena

GRIPEX HOTACTIV 8 saszetek

cena: 950
cena: 899
cena: 1220
ocena

GRIPEX MAX 10 tabletek

ocena

GRIPEX MAX 20 tabletek

ocena

GRIPEX NOC 12 tabletek

cena: 1149
cena: 1999
cena: 1199
ocena

HERBAPECT JUNIOR syrop 100ml

ocena

HYDROCORTISONUM (hydrokortyzon) 0,5% KREM 15 g

ocena

IBEROGAST płyn 20 ml

cena: 899
cena: 849
cena: 2249
ocena

IBUM 200mg 30 kaps.

ocena

IBUPROM 200 mg 50 tabletek

ocena

IBUPROM 200mg 10 tabletek

cena: 1180
cena: 1575
cena: 465
ocena

IBUPROM MAX 400 mg 24 tabletki

ocena

Ibuprom zatoki HIPERTONIC SPRAY 50ml

ocena

LAREMID 10 tabl.

cena: 1079
cena: 1725
cena: 620
ocena

LINEA 40 + 60 tabletek

ocena

LINOMAG BOBO A+E krem dla dzieci i niemowląt 50 ml

ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

cena: 2999
cena: 1148
cena: 999
ocena

LOKOMOTIV 8 drażetek

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

cena: 880
cena: 249
cena: 3199
ocena

MUCOSOLVAN MINI, Syrop 100 ml

ocena

MUCOSOLVAN 20 tabletek

ocena

MUCOSOLVAN Syrop 100ml

cena: 1498
cena: 1385
cena: 1449
ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

ocena

Mydło z ALEP, savon d'Alep 200g

ocena

NASIVIN SOFT 0,01 % krople 5 ml dla niemowląt

cena: 2999
cena: 1750
Chwilowo niedostępny
cena: 1399
ocena

NeoMag CARDIO 50 tabletek

ocena

NeoMag FORTE 50 tabl.

ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

cena: 1098
cena: 1149
cena: 815
ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina dla dzieci, smak POMARAŃCZOWY 100ml

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina smak TRUSKAWKOWY 100ml

ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 10 kapsułek

cena: 1835
cena: 1649
cena: 1049
ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

ocena

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

ocena

NUROFEN, dla dzieci, JUNIOR,smak TRUSKAWKOWY, 100ml

cena: 1849
cena: 1610
cena: 2020
ocena

OLIMP, ALERGOMIN, 30 kapsułek

ocena

OPOKAN 7,5 mg 10 tabletek

ocena

OPOKAN Actigel, żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, naproxen 0,1g/g, 50g

cena: 1790
Chwilowo niedostępny
cena: 799
cena: 1080
ocena

OPOKAN Med, Plaster rozgrzewający, 1 szt

ocena

OTOARGENT, krople do uszu,z nanosrebrem i nanomiedzią, 15 ml

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

cena: 375
cena: 1980
cena: 1340
ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN BABY spray 20 ml

ocena

OTRIVIN Duo aerozol do nosa 10ml

cena: 1499
cena: 1805
Chwilowo niedostępny
cena: 1605
ocena

PARACETAMOL czopki doodbytnicze 250 mg

ocena

PIKOVIT syrop 150 ml

ocena

POLOPIRYNA 500mg 10 tabletek dojelitowych

cena: 399
cena: 1169
cena: 580
ocena

PROCTO-GLYVENOL 10 czopków

ocena

PROSPAN Syrop z bluszczu 100 ml

ocena

PROVAG żel do pielęgnacji okolic intymnych 30g

cena: 3233
cena: 1590
cena: 1870
ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

Rivanol 0,1%, riwanol w płynie, 100 g

ocena

RUTINACEA MAX 45 tabl. + 15 tabl. gratis

cena: 599
cena: 183
cena: 649
ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na bolące nogi, rozmiar M

cena: 785
cena: 840
cena: 5350
ocena

SCHOLL rajstopy uciskowe Light Legs, na żylaki, rozmiar L

ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

SINECOD krople 20ml

cena: 5350
cena: 770
cena: 1549
ocena

SMECTA 30 saszetek

ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

ocena

STERIMAR spray do nosa 100 ml

cena: 3402
cena: 145
cena: 2699
ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

ocena

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

ocena

STREPSILS POMARAŃCZOWY Z WIT. C 24 pastylki

cena: 1590
cena: 699
cena: 1219
ocena

SYLIMAROL 35mg 60draż.

ocena

TANTUM ROSA 10 saszetek

ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

cena: 970
cena: 3099
cena: 1799
ocena

VIBOVIT BOBAS wanilia 15 saszetek

ocena

VIBOVIT JUNIOR smak pomarańczowy 15 saszetek

ocena

VISINE CLASSIC krople do oczu 15 ml

cena: 1290
cena: 1170
cena: 1499
ocena

VITA-MINER 60 drażetek

ocena

Witamina B Complex, Colfarm, 60 tabletek

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

cena: 1375
cena: 333
cena: 100
ocena

XENNA błonnik, 110 g

ocena

XENNA FIX 20 saszetek

ocena

ZIAJA MED ANTYBAKTERYJNY Żel myjący oczyszczający 200 ml

cena: 1299
cena: 659
cena: 899
ocena

ZIAJA MED TRĄDZIK ŁOJOTOK tonik oczyszczający 200 ml

ocena

ŻURAVIT 36 kapsułek

ocena

ŻURAVIT Junior syrop z żurawiny 100 ml

cena: 899
cena: 2005
cena: 1399

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl