Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

IBUM FORTE 36 kaps.

Indeks towarowy: 315
  0/5   opinie
Producent: HASCO
Seria: IBUM
Skład: ibuprofen
Postać: kapsułki
11,69 PLN
Opakowanie
36 kapsułek

Skład
ibuprofen 400 mg

Działanie
Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.

Wskazania
•Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu:
  • bóle głowy (w tym także migreny)
  • bóle zębów
  • bóle mięśni
  • bóle po urazach
  • bóle okolicy krzyżowej
  • nerwobóle

•Bolesne miesiączkowanie
•Stany gorączkowe

Przeciwwskazania
•nadwrażliwość na ibuprofen lub którykolwiek ze składników produktu leczniczego
•choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ
•ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca
•nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w przeszłości jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej
•III trymestr ciąży
•nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych)
•skaza krwotoczna

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 kapsułka (400 mg) co 4-6 godzin.

Działania niepożądane
•niestrawność, ból brzucha, nudności, bóle głowy, pokrzywka, świąd.
•biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość, uczucie zmęczenia, obrzęki.

Interakcje
Nie należy stosować ibuprofenu jednocześnie z kwasem acetylosalicylowym, innymi lekami przeciwbólowymi oraz kortykosteroidami ze względu na zwiększenie ryzyka występowania działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego. Ibuprofen zmniejsza skuteczność działania leków hipotensyjnych i moczopędnych, nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych oraz może wydłużać czas krwawienia u pacjentów leczonych jednocześnie zidowudyną. Długotrwałe stosowanie ibuprofenu z kwasem aceytylosalicylowym, w dawkach kardioprotekcyjnych, może osłabiać przeciwzakrzepowe działanie kwasu acetylosalicylowego.
Informacje dodatkowe Lek należy przechowywać w miejscu chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

ocena

CHILI FAT BURNER, 30 kapsułek

ocena

MAGNEZ + B6, 30 kapsułek

cena: 4999
cena: 3990
cena: 290
ocena

OTOARGENT, krople do uszu,z nanosrebrem i nanomiedzią, 15 ml

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

ocena

PYRALGINA ( PYRALGINUM ) 500mg 6 tabl.

cena: 1490
cena: 520
cena: 579
ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

TAŚMA PLASTER Kinesio 3NS Tex Tape Kinesiotaping 5cm x 5m

cena: 705
cena: 2299
cena: 2099
ocena

ARTROCOL, glukozamina, chondroityna, 60 kapsułek

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

ocena

ATOMUS, Antyperspirant z NANOSREBREM dla KOBIET, roll-on, 50 ml

cena: 2099
cena: 760
cena: 820
ocena

KAILAS krem na problemy skórne, trądzik 20 g

ocena

AFRIN PURESEA HIGIENA NOSA spray izotoniczny 75 ml

ocena

ALANTAN PLUS krem 35 g

cena: 2010
cena: 2099
cena: 705
ocena

ALANTAN ZASYPKA 100 g

ocena

ALTACET żel 75g

ocena

AMOL płyn 150 g

cena: 718
cena: 1220
cena: 1945
ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APHTIN 20% płyn 10 g

ocena

ASPARAGINIAN 50 + 50 tabletek GRATIS

cena: 678
cena: 145
cena: 620
ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne SERUM SIARKOWE 15 ml

ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy 20 tabl. musujących

cena: 1844
cena: 699
cena: 319
ocena

CALCIUM C o smaku pomarańczy, 16 tabletek musujących

ocena

CALCIUM DUO ALERGO wapń + kwercetyna 20 tabl. musujących

ocena

CERUTIN 125 tabl.

cena: 399
cena: 315
cena: 650
ocena

CLOTRIMAZOLUM krem 1% 20g (AFLOFARM)

ocena

CLOTRIMAZOLUM krem 1% 20g (Hasco)

ocena

DIPROBASE (Diprobaza) krem 50 g

cena: 253
cena: 259
cena: 1699
ocena

ETOPIRYNA 10 tabl.

ocena

Fiorda JUNIOR, o smaku malinowym, 15 pastylek do ssania

ocena

FITOMED SZAMPON ZIOŁOWY, WŁOSY TŁUSTE, MYDLNICA LEKARSKA, 200ML

cena: 280
cena: 766
cena: 1077
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

ocena

FRITT guma z witaminą C TRUSKAWKA 1 szt. = 3listki

ocena

GLUKOZAMINA PLUS 180 tabl.

cena: 809
cena: 160
cena: 2690
ocena

HERBAPECT JUNIOR syrop o smaku bananowym 100ml

ocena

HYDROCORTISONUM (hydrokortyzon) 0,5% KREM 15 g

ocena

HYDROMINUM, 30 tabletek

cena: 899
cena: 849
cena: 2390
ocena

IBUM zawiesina 100mg/5m, smak malinowy, 130g

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
ocena

IBUM, 200mg, 60 kaps.

ocena

IBUPROM 200mg 96 tabletek

cena: 1095
cena: 1740
cena: 2529
ocena

IBUPROM MAX 400 mg 48 tabletek

ocena

Inovox Express MIÓD-CYTRYNA 24 pastylki

ocena

KALMS, 40 tabletek

cena: 1728
cena: 1490
cena: 1299
ocena

KROPLE ŻOŁĄDKOWE (GUTTAE STOMACHICAE) 35 g

ocena

LACTACYD FEMINA CHUSTECZKI do higieny intymnej 20 sztuk

ocena

LAREMID 10 tabl.

cena: 190
cena: 1049
cena: 620
ocena

LIPOMAL syrop przeciwgorączkowy 125 ml

ocena

LOKOMOTIV syrop 130 ml

ocena

MEDIKET ICTAMO, Szampon z ichtiolem, na podrażnienia, łojotok, 75 ml

cena: 999
cena: 1099
cena: 3190
ocena

MEDISPIRANT ŻEL do stóp i dłoni, przeciwpotliwy, 50 ml

ocena

MUCOANGIN 20 tabletek do ssania

ocena

MUCOSOLVAN Syrop 100ml

cena: 1399
cena: 1393
cena: 1449
ocena

NeoMag FORTE 50 tabl.

ocena

NEOSPASMINA Syrop 150g

ocena

NIFUROKSAZYD 100 mg 24 tabletki

cena: 1149
cena: 615
cena: 749
ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

ocena

No-Spa 40mg 40 tabletek

ocena

OLIMP OMEGA-3 GOLD 60 kaps.

cena: 944
cena: 1395
cena: 2430
ocena

OMEGA 3 500 Naturell 120 kaps.

ocena

OROFAR MAX 30 pastylek do ssania

ocena

PANADOL 500mg 48 tabl.

cena: 1440
cena: 1850
cena: 1195
ocena

PLASTER POLOPOR - HIPOALERGICZNY PRZYLEPIEC WŁÓKNINOWY 5M x 12,5MM

ocena

PLASTER POLOPOR - HIPOALERGICZNY PRZYLEPIEC WŁÓKNINOWY 5M x 25MM

ocena

PLIVAFEM F żel do higieny intymnej 100 ml

cena: 170
cena: 280
cena: 2404
ocena

Pluszzz MULTIWITAMINA + ŻEŃSZEŃ 24 tabl. musujące

ocena

PLUSZZZ MULTIWITAMINA I ŻELAZO 24 tabl. musujące

ocena

POLOCARD 150mg 60 tabl.

cena: 842
cena: 769
cena: 1499
ocena

PROFTIN-G zasypka do stóp 120 g

ocena

PYROSAL syrop 125 g

ocena

REVITAX ZESTAW: Szampon + Serum

cena: 749
cena: 871
cena: 6399
ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SEBORADIN odżywka witaminowo-ziołowa do włosów 14 ampułek

ocena

SINECOD krople 20ml

cena: 840
cena: 2799
cena: 1549
ocena

SMECTA 10 saszetek IMPORT RÓWNOLEGŁY

ocena

SOLLIEVO 30 tabletek

ocena

SPIRYTUS MRÓWCZANY 1,2% płyn 50 g

cena: 1006
cena: 1780
cena: 135
ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

ocena

STARAZOLIN krople do oczu 10ml

ocena

STERIMAR spray do nosa 50 ml

cena: 145
cena: 899
cena: 1999
ocena

SYROP PRAWOŚLAZOWY ALTE 125g

ocena

TISANE Balsam do ust 5 ml

ocena

ULGIX WZDĘCIA 80mg 100 kapsułek

cena: 215
cena: 777
cena: 1385
ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

ocena

VISINE ZMĘCZONE OCZY krople do oczu 10 ml

ocena

WĘGIEL LECZNICZY Carbo medicinalis 20 kapsułek

cena: 1799
cena: 1599
cena: 999
ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

ocena

ZATOXIN, na katar i zatkane zatoki, 60tabletek

ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Balsam do ciała 300 ml

cena: 100
cena: 3499
cena: 1222
ocena

ZIAJA KOZIE MLEKO Krem do rąk i paznokci 80 ml

ocena

ZIAJA LIŚCIE OLIWKI, Dwufazowy Płyn do demakijażu, 120 ml

ocena

ZIAJA MED ANTYBAKTERYJNA Punktowy reduktor trądziku 15 ml

cena: 698
cena: 644
cena: 999
ocena

ZIAJA OLIWKOWA Balsam do ciała 300ml

ocena

ZUMA ŚWIETLIK, łagodzące krople do oczu, 10 ml

cena: 1099
cena: 880

Znajdziesz nas:

KRAJOWY REJESTR APTEK

Legalna Apteka

ZEZWOLENIE NA PROWADZENIE APTEKI

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie
pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email: sekretariat@wif.malopolska.pl
lub mwif@wif.malopolska.pl

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Tworzenie stron WWW: aptus.pl