Twój koszyk
Wartość 0,00 PLN
Ilość pozycji 0
Do darmowej wysyłki brakuje 200,00 PLN

STOPERAN 2mg 8 kapsułek

Indeks towarowy: 493
  0/5   opinie
Postać: kapsułki
Skład: loperamid
Producent: USP
6,99 PLN
Opakowanie
8 kapsułek

Skład
Chlorowodorek loperamidu 2 mg

Działanie
Lek bezpośrednio hamuje wzmożoną perystaltykę i zwiększa wchłanianie wody z jelita. Dzięki temu przywraca normalną pracę jelit, zwalnia pasaż jelitowy i zmniejsza utratę wody i elektrolitów z organizmu.

Wskazania
Wskazaniem do stosowania Stoperanu jest leczenie objawowe ostrych biegunek. Leczenie objawowe przewlekłych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:

1. Biegunka ostra - 2 kapsułki, następnie 1 kapsułka po każdym luźnym wypróżnieniu. Maksymalna dawka na dobę - 8 kapsułek.

2. Biegunka przewlekła - początkowo 1 kapsułka 2 razy na dobę, w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 4-6 kapsułek na dobę.

Dzieci 9-12 lat:
1. biegunka ostra 1 kapsułka po każdym luźnym wypróżnieniu. Dawka maksymalna 3 kapsułki na dobę.
2. Biegunka przewlekła - 1 kapsułka po każdym luźnym wypróżnieniu. Dawka maksymalna 3 kapsułki na dobę.

Dzieci 6-8 lat:
1 kapsułka po każdym luźnym wypróżnieniu. Dawka maksymalna 2 kapsułki na dobę.

Przeciwwskazania
#Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
  1. Stany, w których niepożądane jest zwolnienie perystaltyki jelit.
  2. Niedrożność jelit.
  3. Ostre wrzodziejące zapalenie jelita grubego, ostry rzut krwotoczny zapalenia jelita grubego.
  4. Rzekomobłoniaste zapalenie jelit.
  5. Ostra czerwonka z krwią w kale i przebiegająca z podwyższona temperaturą ciała.


Działania niepożądane
bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, nudności i wymioty, ból i zawroty głowy, uczucie zmęczenia i senności, suchość błony śluzowej jamy ustnej, reakcje nadwrażliwości

Informacje dodatkowe
Nie należy stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.
U pacjentów z biegunką, szczególnie u dzieci należy uzupełniać niedobór wody i elektrolitów.
Twoje imię
Komentarz
ocena
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
ocena

ALLERTEC WZF 7 tabletek

ocena

BIOPRON 9, probiotyk, 30 kapsułek

ocena

BIOVITAL ZDROWIE płyn 1000 ml

cena: 799
cena: 1450
cena: 4999
ocena

BLANX White SHOCK, WYBIELAJĄCA Pasta do zębów, 75 ml

ocena

D-VITUM, witamina D dla niemowląt, 96 kapsułek twist-off

ocena

DESMOXAN, 100 kapsułek

cena: 1610
cena: 1390
cena: 6450
ocena

DX2 Szampon dla mężczyzn wzmacniający włosy 150 ml

ocena

Naturell SILICA 100 tabl.

ocena

POLOPIRYNA S 300mg 20 tabl.

cena: 1950
cena: 2099
cena: 520
ocena

SCORBOLAMID 20 tabletek

ocena

TANTUM VERDE aerozol 30 ml

ocena

TAŚMA PLASTER Kinesio NASARA KINESIOLOGY Tape Kinesiotaping 5cm x 5m

cena: 705
cena: 2299
cena: 2020
ocena

TAŚMA PLASTER Kinesio 3NS Tex Tape Kinesiotaping 5cm x 5m

ocena

VIBOVIT Junior Witaminy + Żelazo, Jod, dla dzieci 4-7 lat, 30 tabletek do ssania

ocena

VIBOVIT Uczeń, Witaminy + Żelazo, Jod, dla dzieci 8-12 lat, 30 tabletek do ssania

cena: 2099
cena: 1785
cena: 1850
ocena

CAPIVIT A + E ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA, 30 kapsułek

ocena

OLIMP Chela-Mag B6 30 kapsułek

ocena

PROLIVER Wątroba 30 tabletek

cena: 1122
cena: 1188
cena: 760
ocena

PROSZEK ZASADOWY, na zakwaszony organizm, 300 g

ocena

Humavit MORWA BIAŁA 180 tabl.

ocena

Mydełko, Mydło naturalne z NANOSREBREM, 100 g

cena: 2699
cena: 2070
cena: 590
ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów SŁABYCH I WYPADAJĄCYCH, 250 g

ocena

CZOSNEK FORTE, Naturell, 90 kapsułek

ocena

MAGNEZ + WIT. B6 60 tabletek

cena: 1955
cena: 1470
cena: 328
ocena

2 KC 12 tabletek

ocena

ACATAR Acti-Tabs 12 tabletek

ocena

ACC MINI 100mg 20 tabletek musujących

cena: 935
cena: 1149
cena: 1349
ocena

ACERIN płyn na odciski i zgrubienia 8g

ocena

Acidolac Baby 10 saszetek

ocena

ACNEX Krem do skóry trądzikowej, trądzik, zaskórniki, 35 g

cena: 799
cena: 1890
cena: 1099
ocena

ALANTAN PLUS krem 35 g

ocena

ALTACET ICE aerozol 130 ml

ocena

AMOL płyn 150 g

cena: 705
cena: 1421
cena: 1945
ocena

AMOL płyn 250 ml

ocena

APAP 12 tabl.

ocena

APAP 24 tabletki

cena: 2585
cena: 499
cena: 850
ocena

APAP EXTRA 10 tabl.

ocena

APETIZER syrop dla dzieci 100ml

Syrop na apetyt.
ocena

ASPARGIN 50 tabletek

cena: 678
cena: 1179
cena: 599
ocena

ASPIRATOR ODCIĄGACZ KATARU "KATAREK" do odkurzacza

ocena

ASPIRIN C 10 tabl. musujących

ocena

ASPIRIN C 20 tabl. musujących

cena: 5460
cena: 1844
cena: 2799
ocena

BARWA SIARKOWA MOC Antybakteryjne Mydło siarkowe 100 g

ocena

BEPANTHEN krem 30 g

ocena

BIOVAX, Maseczka intensywnie regenerująca do włosów SUCHYCH I ZNISZCZONYCH, 250 g

cena: 630
cena: 1535
cena: 1955
ocena

BIOVAX, Serum odżywcze DO PAZNOKCI, 15 ml

ocena

BOIRON OSCILLOCOCCINUM p/grypie 6 fiolek

ocena

CHOLINEX 24 pastylki do ssania

cena: 1530
cena: 1699
cena: 1195
ocena

CHOLINEX BEZ CUKRU 16 pastylek

ocena

CLARASTILL, krople do oczu, odżywcze i nawilżające, 5 ml

ocena

DEXAPINI syrop 150g

cena: 961
cena: 2760
cena: 1190
ocena

DOPPELHERZ AKTIV NA OCZY 30 kaps.

ocena

Doppelherz aktiv NA STAWY FORTE 60kaps.

ocena

DUREX PLEASUREMAX prezerwatywy Z WYPUSTKAMI 3 szt.

cena: 1380
cena: 2799
cena: 899
ocena

DUREX SENSATION prezerwatywy z wypustkami 3 sztuki

ocena

DX2 kapsułki wzmacniające włosy przeznaczone dla mężczyzn 30 kaps.

ocena

ESPUMISAN 100 kapsułek

cena: 756
cena: 2190
cena: 1999
ocena

Espumisan 40mg/ml, krople doustne dla dzieci po 1 miesiącu, 30ml

ocena

ETOPIRYNA 30 tabl.

ocena

FITOLIZYNA pasta 100 g

cena: 2149
cena: 760
cena: 1220
ocena

FLEGAMINA 2mg/5ml syrop TRUSKAWKOWY 120ml

ocena

FLEGAMINA 8mg 20 tabletek

ocena

IBUM żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, 50g

cena: 809
cena: 995
cena: 930
ocena

IBUM, 200mg, 60 kaps.

ocena

IBUPROM 200mg 96 tabletek

ocena

IBUPROM MAX 400 mg 24 tabletki

cena: 1740
cena: 2529
cena: 1079
ocena

KRAUTERHOF Żel z liści czerwonych winogron 250 ml

ocena

LAREMID 10 tabl.

ocena

LINOMAG maść 30 g

cena: 1133
cena: 620
cena: 725
ocena

LOKOMOTIV syrop 130 ml

ocena

MAŚĆ MAJERANKOWA 10g Hasco

ocena

MELISA fix 30 torebek, Kawon

cena: 1099
cena: 249
cena: 369
ocena

MOLLER'S TRAN NORWESKI OWOCOWY 250 ml

ocena

MUCOSOLVAN MINI, Syrop 100 ml

ocena

MULTI-SANOSTOL syrop 600g

cena: 3199
cena: 1498
cena: 2999
ocena

NAILEXPERT by Wartner sztyft na grzybicę 4 ml 400 aplikacji!

ocena

NASIC aerozol do nosa (0,1mg+5mg) 10ml

ocena

NASIC Kids aerozol do nosa (0,05mg+5mg) 10ml

cena: 3178
Chwilowo niedostępny
cena: 1320
cena: 1265
ocena

NIFUROKSAZYD 100 mg 24 tabletki

ocena

NO-SPA 40mg 20 tabletek

ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina dla dzieci, smak POMARAŃCZOWY 100ml

cena: 749
cena: 944
cena: 1835
ocena

NUROFEN 100mg/5ml zawiesina smak TRUSKAWKOWY 100ml

ocena

NUROFEN ULTRA FORTE 20 kapsułek

ocena

NUROFEN ŻEL 5% 50g

cena: 1649
cena: 1849
cena: 1355
ocena

NUROFEN, dla dzieci, FORTE, zawiesina 200mg/5ml, 50ml

ocena

OTRIVIN 0,05% aerozol 10ml

ocena

OTRIVIN 0,1% aerozol 10ml

cena: 1610
cena: 1340
cena: 1499
ocena

OTRIVIN Allergy przeciwalergiczny aerozol do nosa 15 ml

ocena

PANADOL dla Dzieci zawiesina 120mg/5ml 100ml

ocena

PARACETAMOL czopki doodbytnicze 250 mg

cena: 1950
Chwilowo niedostępny
cena: 1245
cena: 399
ocena

Parafina ciekła, Paraffinum liquidum płyn, 100g

ocena

PLASTER POLOVIS PLUS - UNIWERSALNY PRZYLEPIEC TKANINOWY 5 M x 12,5 MM

ocena

PROTEFIX krem mocujący EXTRA MOCNY 47 g

cena: 380
cena: 349
cena: 1299
ocena

RANIGAST MAX 150mg. 10 tabl.

ocena

RAPACHOLIN FORTE 10 tabletek

ocena

RELAMAX B6 FORTE 30 kapsułek

cena: 599
cena: 949
cena: 1630
ocena

RENNIE miętowy 48 tabl. do ssania

ocena

REVITAX Szampon na porost włosów 250 ml

ocena

RUTINOSCORBIN 90 tabletek

cena: 1720
cena: 2150
cena: 785
ocena

SACHOL żel 10 g

ocena

SANOSVIT CALCIUM syrop bananowy 150ml

ocena

SEPTOLETE 30 pastylek do ssania

cena: 1550
cena: 840
cena: 1099
ocena

SPIRYTUS SALICYLOWY 2% płyn 100 g

ocena

STARAZOLIN krople do oczu 10ml

ocena

STODAL syrop 150 ml BOIRON

cena: 145
cena: 899
cena: 1590
ocena

SUDOCREM krem antyseptyczny 250g

ocena

ULGIX WZDĘCIA 80mg 100 kapsułek

ocena

UROFURAGINUM, na zakażenia dróg moczowych, 30 tabl.

cena: 2999
cena: 1385
cena: 1799
ocena

VALERIN MAX 10 tabletek

ocena

VISCOPLAST PLASTRY - ZESTAW TURYSTYCZNY 24szt.

ocena

WODA UTLENIONA 3% płyn 100 g

cena: 1199
cena: 549
cena: 100
ocena

ŻURAVIT 36 kapsułek

cena: 2005

Znajdziesz nas:

KRAJOWY REJESTR APTEK

Legalna Apteka

ZEZWOLENIE NA PROWADZENIE APTEKI

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Krakowie
pl. Szczepański 5, 31-011 Kraków
tel: (12) 422 75 41 lub (12) 422 75 43
fax: (12) 422 75 52
email: sekretariat@wif.malopolska.pl
lub mwif@wif.malopolska.pl

Informacje

Zakupy

Współpraca z nami

Copyrights by PANACEUM Magdalena Kamińska
Sklepy internetowe: sklepy-internetowe.pl